Випробуй удачу!

Ти маєш шанс виграти знижку!

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на Email, який ви використали при реєстрації.

-
×
(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Також ми пропонуємо такі продукти :

Гаманець BASIC

RS21-PFD404
399 UAH

Гаманець жіночий RS16-PFD300 Колір Коричневий

Модель : RS16-PFD300
Стара ціна : 479 UAH
Ціна : 259 UAH

Оберіть колір:
Коричневий

Оберіть розмір:
Таблиця розмірів

Гаманець жіночий RS16-PFD300 від Medicine

Поширена помилка, яку роблять багато жінок, полягає в тому, що вони недооцінюють важливість своїх гаманців. Дами, цей аксесуар – єдина річ, яку Ви носите з собою всюди. Це місце, де Ви зберігаєте деякі з Ваших найважливіших речей. Так що Вам потрібно взяти це до уваги більш серйозно. Купуючи гаманець, Ви не можете просто вибрати перший-ліпший: для цієї покупки є кілька речей, які Ви повинні взяти до уваги. Нижче наведені деякі з таких факторів, які необхідно мати на увазі.

Зручність використання. Важливий момент під час покупки – мати на увазі, як плануєте використовувати гаманець жіночий RS16-PFD300. Наприклад, деякі жінки використовують ці предмети тільки для того, щоб зробити модну заяву. Якщо Ви одна з них, то Вам потрібно зосередитися на зовнішній привабливості продукту. З іншого боку, якщо Ви дійсно плануєте використовувати продукт, то потрібно подивитися на такі речі, як розмір, наявність кишень і так далі. Тому, перш ніж зробити покупку, з'ясуйте, навіщо Ви це робите.

Матеріал. Зазвичай більшість гаманців зроблені зі шкіри. Цей матеріал не тільки надає виробу стильний вигляд, але і дозволяє йому прослужити протягом тривалого періоду часу. Хоча чоловічі гаманці обмежені певними кольорами, знайте, що Ви можете придбати жіночі шкіряні гаманці від Medicine в різних кольорах і дизайнах. Крім волової шкіри, виріб також може бути виготовлено з різних інших типів шкіри. Купівля такого роду шкіри, безумовно, буде економічно вигідною покупкою.

Тип. Коли справа доходить до гаманців для жінок, є багато типів, які Ви можете взяти до уваги. У той час як деякі з них є стильними і традиційними, інші – більш стильними і інноваційними. Тип гаманця, який Ви обираєте, залежить від особистого почуття моди. Якщо хочете, щоб предмет помістився в кишені штанів, то потрібно піти на роздвоєння. З іншого боку, якщо хочете щось носити на руці, Ви обов'язково повинні вибрати ремінець.

Розмір. Це те, що багато хто забуває брати до уваги. Якщо плануєте використовувати цей продукт на регулярній основі, Вам потрібно переконатися, що жіночий гаманець RS16-PFD300 достатньо великий для Ваших потреб. Тому подумайте про розмір набагато раніше. Якщо у Вас є багато особистих речей, які потрібно запхати в гаманець, не купуйте маленький, незалежно від того, як красиво він виглядає. Завжди краще вибрати більший, так як Ви зможете «вписатися» у розміщення власних предметів без будь-яких турбот; таким чином, Вам не доведеться запихати всі свої речі в крихітну сумочку.

Крім цього, Вам також потрібно подумати про марку і вартість гаманця. Пам'ятайте, що гаманець дозволяє жінці залишатися організованою і витрачати розумно. Тому для Вас важливо підібрати найбільш підходящий продукт на ринку. Облік цих факторів, безумовно, дозволить зробити покупку Вашого гаманця успішною, а представлена на цій сторінці нашого інтернет-магазину модель позбавить від необхідності довгих пошуків!

Немає результатів.
Для того, щоб залишити відгук Вам слід авторизуватися та оновити сторінку.
Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×