marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Також ми пропонуємо такі продукти :

Гаманець жіночий BASIC

RW20-PFDA03
399 UAH 279 UAH

Гаманець жіночий BASIC

RW21-PFD401
329 UAH 259 UAH

Гаманець жіночий BASIC

RW21-PFD600
399 UAH 319 UAH

Гаманець жіночий ERGO SOLDIER RS18-PFD503 Колір Червоний

Модель : RS18-PFD503
Стара ціна : 699 UAH
Ціна : 299 UAH

Оберіть колір:
Червоний

Оберіть розмір:
Таблиця розмірів

Гаманець з колекції ERGO SOLDIER. Модель виконана з екологічної шкіри.

- Відділення для монет з замком-блискавкою.

- Відділення для банкнот.

- Розміри: 19,5 x 10 см.

Склад: 100% поліуретан.

Гаманець жіночий червоний Ergo Soldier

Гаманці на сьогодні є одними з найкращих аксесуарів, які грають свою важливу роль у міру необхідності. Ви можете носити в них більшість своїх предметів першої необхідності та легко пересуватися. Чоловіки і жінки мають різні предмети, які вони зазвичай носять у своїх гаманцях. Деякі з поширених включають гроші, кредитні та ідентифікаційні картки, рідше – невеликі набори для макіяжу.

Гаманці жіночі на замку, зазвичай, відрізняються від тих, якими користуються чоловіки: Ви знайдете їх з великими гаманцями або цілими сумочками, що обумовлено великою кількістю предметів, які вони носять у порівнянні з чоловіками. Шукайте правильний тип, щоб мати хороший досвід користувача.

Деякі люди не вважають за краще носити червоний гаманець з особистих причин, тож Вам потрібно зрозуміти, які переваги приносить його наявність. Отримати речі буде набагато простіше, якщо у Вас є гаманець: усі вони будуть в одному місці, тож Вам не доведеться «набивати» ними свої кишені, а шанси їх втратити будуть дуже мінімальними, на відміну від випадків, коли носите предмети випадково в кишені. Гаманці – це також важливий аксесуар, який може доповнити Ваш загальний вигляд. На ринку знайдеться багато жіночих гаманців. Шукайте потрібний, такий як представлений на цій сторінці нашого інтернет-магазину гаманець жіночий червоний ErgoSoldier, який зможе Вам краще служити. Ось як можна вибрати найкраще:

Матеріал. Одне, на що потрібно звернути увагу, купуючи жіночий гаманець, - це матеріал, оскільки існує так багато текстур, які використовуються для їх виготовлення. Шкіряний матеріал – це той, який виділяється з усіх них. Вам слід придбати ті, які виготовлені з використанням цього матеріалу, не забувши подивитися на якість шкіри, яка використовується для виготовлення гаманця.

Розмір. Ще одна річ, яку слід враховувати при покупці гаманця. Ви знайдете їх у різних розмірах на ринку. Що стосується жінок, то більші гаманці завжди найкращі для них, оскільки вони можуть переносити багато речей.

Інтер’єр. Інтер’єр гаманця, який ви хочете придбати, також має значення. Ви повинні подивитися на перегородки та закриття. У ньому повинно бути пара таких, що дозволить перевозити кілька предметів. Перегородка Вашого гаманця повинна бути виконана з використанням міцних матеріалів та спроектована таким чином, щоб Ви мали можливість плавно шукати різні предмети.

Немає результатів.
Для того, щоб залишити відгук Вам слід авторизуватися та оновити сторінку.
Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×