marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Сонцезахисні окуляри чоловічі BASIC RS19-OKM403 Колір Сірий

Модель : RS19-OKM403
Ціна : 399 UAH

Оберіть колір:
Сірий

Оберіть розмір:
Таблиця розмірів

Сонцезахисні окуляри з колекції BASIC. Модель має оправу з металу. Мають захист UV 400.

- Форма оправи: авіатор.

- Захист від ультрафіолетового випромінювання.

- Ширина оправи: 135 мм.

- Ширина лінзи: 60 мм.

- Висота лінзи: 50 мм.

- Висота оправи: 52 мм.

Склад: 95% мідь, 5% полікарбонат.

Чому варто купити сонцезахисні окуляри Medicine?

Люди, що живуть в такій країні, як Україна, стикаються з «гнівом» сонця не рідше, ніж з холодними вітрами і дощами. Тому не буде помилкою сказати, що купити сонцезахисні окуляри Medicine – це, скоріше, необхідність, ніж бажання, адже вони не дають шкідливим променям UVA і UVB зашкодити Вашим очам і утримують від нагрівання. На щастя, майже всі люблять носити окуляри: вони додають стиль Вашому профілю і підвищують індивідуальність, навіть коли вдягнені у шорти і йдете по пляжу в тапочках. Дослідники кажуть, що майже у всіх є різні стильні сонцезахисні окуляри, такі як овальні, круглі чи прямокутні в їх гардеробі, але питання в тому, чи носите Ви окуляри, які підходять вашому обличчю і мають захисні лінзи. Важливо, що Ви купуєте сонцезахисні окуляри, які мають як захисні, так і стильні функції. Кращим прикладом можуть служити окуляри сонцезахисні з колекції Basic від Medicine: їх «класичний» дизайн ніколи не виходить з моди, і розроблений з поляризованими лінзами, які зменшують відблиски, викликані сонячним світлом.

Не буде помилкою назвати окуляри сонцезахисні чоловічі Basic «пілотними», оскільки їх прототип був вперше розроблений для пілотів в 1936 році компанією Bausch & Lomb; тепер Ви знаєте, чому їх ще називають «авіаторами». Знаменитостям знадобилося зовсім небагато часу, щоб додати ці окуляри в свій гардероб і носити їх як у кіно, так і реальному житті. Це стало мейнстрімом в 1960-х роках, коли люди воліли сонцезахисні окуляри з металевими оправами, а не з пластиковими. І з тих пір оригінальний дизайн авіатора зазнав кілька модифікацій, зроблених різними дизайнерами. Але його відмінною рисою завжди була металева рамка з краплеподібними лінзами.

Є багато параметрів, таких як форма обличчя, матеріал і ціна на веб-сайтах, що робить прагнення купити сонцезахисні окуляри Medicine більш легким для Вас, адже, наприклад, в нашому інтернет-магазині можна вибрати більше варіантів, ніж в місцевому магазині. Авіатори ідеально підходять для чоловіків, жінок, старих і молодих. І їх можна носити як в офіційних, так і у повсякденних випадках, адже ці сонцезахисні окуляри не обмежені будь-яким конкретним сезоном: Ви можете носити їх в будь-який сонячний день року. І це також не злочин, щоб мати більше, ніж одну пару!

Немає результатів.
Для того, щоб залишити відгук Вам слід авторизуватися та оновити сторінку.
Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×