Джинси жіночі. Каталог

1—83 of 83

Сьогодні жодна жінка не може відмовити собі у задоволенні носити джинси. Ще у 40-х роках ХХ століття джинсоманія захопила Європу й  Америку. До нас вона добралася значно пізніше. Та й ціна за пару цих штанів була космічною. А коли вже хтось ставав щасливим власником джинсів, то носив він їх протягом довгих років.

Купити джинси у наш час – не є проблемою. Сотні моделей на будь-який смак пропонують вітчизняні і закордонні виробники. Брюки з деніму отримали всесвітню популярність та любов усіх поколінь. У джинси одягають немовлят, в них ходять у садочок і школу, на прогулянки і в походи, на роботу і на побачення. Ніхто не здивується, зустрівши на вулицях міста бабусю, вбрану у джинси. Джинси ще називають найбільш толерантною деталлю гардероба.

Складається враження, що джинси не виходять з моди. Щосезону модельєри представляють нові колекції, у яких неодмінно присутні й джинси. Змінюються тенденції, колірна гама, склад тканини. Але обрати «своє» може кожна жінка.  Особливо та, що «не женеться» за модою, а зберігає власний стиль.

Джинси жіночі завжди трошки цікавіші, барвистіші, веселіші – різноманітніші, ніж чоловічі. Кілька пар джинсів дозволять жінці створити свій образ у будь-якому стилі: від STREET CASUAL до сучасної класики.

Джинси жіночі – фасони.

Моделі джинсових штанів бувають різними. Відмітимо головні відмінності:

-       прямі, класичні джинси (Regular fit), відсутність декоративних елементів. Вони личать майже всім жінкам;

-       джинси Skinny. Для струнких, впевнених у собі, дівчат;

-       широкі Relaxed fit, комфортні й практичні. Допоможуть приховати недоліки у фігурі;

-       Boyfriend fit «джинси мого хлопця». Для повної свободи руху;

-       Boot Cut – нижче коліна розширяється штанина. Джинси кльош.

 

Шукайте фасон, який пасуватиме саме вам!

Джинси 2017. Купити джинси.

Важливо зауважити, що 2017 року джинси з високою талією зміцнюють свої позиції. Тріумфально повертаються джинси кльош. Вони є базою для створення необхідного образу. Підібравши правильно верх і аксесуари, ви з легкістю створите кантрі стиль, глем-рок, повсякденний і навіть, діловий образ. Кльош від коліна, від стегна – джинси 2017.

Актуальними є STEP HEM jeans - моделі з асиметрично обрізаними, необробленими внизу штанинами. Штучна недбалість у зовнішньому вигляді набирає додаткових відтінків. Дірок та потертостей вже замало! На допомогу їм прийшов такий неохайний «декор». Тороки, бахрома, аплікація, металеві нюти теж вітаються.

Кольорова гама є різноманітною: традиційні сині, блакитні, чорні, білі та запропоновані новинки гірчичного, винного, зеленого відтінків. Бордо й марсала теж впевнено крокують подіумами. Дивуватимуть персиковий і карамельний.

Бренд Medicine пропонує вам купити джинси жіночі, що виділяються авторським баченням, деталями та міксом ідей.

Наш інтернет-магазин має окрему сторінку «Джинси», де представлені модні джинси. Придбайте їх і переконайтеся, що вони однаково добре поєднуються із кардинально різним одягом. Носити джинси жіночі Medicine можна і з футболками, і з топами, сорочками, туніками, і з майками, і з кардиганом, джемпером… Підключайте фантазію, підкресліть свої переваги, отримуйте задоволення!

Купити джинси 2017 в інтернет-магазині Мedicinewear – це зручно, швидко, недорого.

Заходьте до нас за обновками!

Джинси є еталоном практичності та універсальності. Головне – це знайти свій стиль!