marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Взуття чоловіче. Каталог

Чоловіче взуття: чому варто купити взуття чоловіче від Medicine?

«Medicine» - це виключно якісне і стильне чоловіче взуття від іменитого бренду, який вже встиг заявити про себе далеко за межами рідної Польщі. В нашому інтернет-магазині www.medicinewear.com.ua представлене взуття чоловіче, що відповідає сучасним і особистим вимогам кожного поважаючого себе чоловіка. Хоча в даний момент в магазині представлені лише кеди і мокасини, асортимент буде постійно розширюватися, тому що взуття «Medicine» - це співвідношення ціни і якості, а працювати з нами напряму завжди вигідніше, ніж через посередників.

У нашому інтернет-магазині кожен може купить взуття чоловіче, оригінальне та якісне, за своїм смаком та вимогами. Оскільки ми являємося офіційним представником бренду, це дає упевненість у тому, що зроблена у нас покупка виявиться гарантовано якісною, буде служити вам протягом багатьох сезонів, незважаючи на будь-які погодні умови.

Взуття чоловіче Львів: історія появи

Пройшло вже більше 70 років з тих пір, як археологом Лютером Крессманом було відкрите, ймовірно, найдавніше взуття чоловіче у світі: ці сандалії, що представляли собою складні переплетіння, свідчили не тільки про практичність, але й певною мірою стильне оформлення, датували приблизно 8000 років тому. З тих часів до наших днів мало що змінилося: чоловіки обирають і високо цінують взуття, яка чудово виглядає і на «відмінно» справляється зі своїми функціями.

Ціль нашої компанії в даній статті – дати короткий огляд варіантів, коли потрібне чоловіче взуття європейського виробництва за українськими цінами, і пояснити, як його носити і коли. Саме правильний підхід до ситуації – мати пару взуття на кожен випадок, при тому, що якісне взуття, яке підходить добре, є достойною інвестицією, і що правильне взуття (кеди чоловічі або інші види) для відповідної ситуації може істотно підвищити Ваш особистий стиль і комфорт.

Навіщо турбуватися про те, яке взуття чоловіче купити?

Чоловік повинен піклуватися про своє взуття вже тільки з однієї тої причини, що воно являє собою той самий фундамент, на якому він стоїть. Протягом середньостатистичного терміну носіння, Ваше взуття чоловіче поглинає силу Вашої ваги більше 3000 разів; поганий вибір тут може призвести не тільки до дискомфорту, але і до травматичних ситуацій, особливо якщо вибране брендові чоловіче взуття перешкоджають природній ході і амортизації Вашого тіла.

Не менший важливий зовнішній вигляд. Окремо від решти частини одягу, чоловіче взуття є візуальною кінцевою точкою і отримує непропорційну кількість уваги: незважаючи на те, що вони приховують лише 5% Вашого тіла, вони можуть складати більше 30% від загальної візуальної оцінки, яку ми робимо при первинному знайомстві з людиною.

В ідеалі, якщо Ви задумаєтеся, як вибрати чоловічі мокасини, функціональні та стильні, дотримуючись нижченаведених принципів, ця мета може бути легко досягнута.

  1.        Обране Вами взуття повинне бути підходящим до приводу. Наприклад, взуття чоловіче брендове має на меті захист Ваших ніг під час бігу або підкреслення спортивного стилю, а чоботи – для їх захисту під час роботи.
  2.        Інвестувати в якість. Не кожен може дозволити собі розлучитися з декількома тисячами гривень, щоб купити взуття чоловіче. Однак і витрачання грошей на дешеві неякісні товари, що потребують обов'язкової заміни після сезону-двох використання, важко назвати виграшною стратегією, тому що таке взуття проклеюється і виробляється з використанням дешевої сировини, такої як картон та папір, які не витримують старіння.
  3.        Ніколи не жертвуйте належною посадкою та комфортом – купуйте правильний розмір взуття, навіть якщо це означає більш високу ціну.
Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×