marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Головні убори чоловічі. Каталог

Сортування:

Чоловічі шапки: що треба знати і враховувати, щоб купити чоловічу шапку?

Шапки чоловічі відносяться до того типу аксесуарів, які або пасують, або ж вимагають від Вас зусиль щодо використання, оскільки відчуваєте, що вони Вам не підходять. Але, насправді, більшості людей підійде, принаймні, одна шапка – просто потрібно прикласти трохи зусиль, щоб знайти її. Для цього Ви можете подивитися у кожному місцевому магазині та приміряти всі запропоновані варіанти, але чи дійсно Ви має час на все це? Тож, щоб прискорити процес, наша команда інтернет-магазина, присвяченого виробам польського бренда «Medicine» радить, перш за все, з'ясувати, якою є форма Вашого обличчя, і тоді простіше буде купити шапку чоловічу, яка підійде якнайкраще.

Розглядаючи чоловічі шапки в якості нової покупки, важливо знати декілька термінів, які допоможуть Вам на цьому шляху. Не хвилюйтеся, це набагато простіше, ніж це звучить, і Ви, в основному, просто описуєте, яка фігура відповідає формі Вашого обличчя. Якщо Ви не впевнені щодо цього, є кілька способів з'ясувати. Перший і дуже очевидний – подивитися в дзеркало та зробити самостійну оцінку, за однією з яких форма обличчя може бути овальною, круглою, довгою чи квадратною і, для деяких людей, цієї інформації буде достатньо, щоб купити шапку чоловічу, підходящу для неї.

Обираємо шапки чоловічі по формі обличчя

Тепер у нас визначена форма обличчя, яка в цьому випадку буде найважливішим фактором, коли Ви обираєте підходящі шапки чоловічі. Розуміючи, що у всіх нас вони різні, це цілком пояснює, чому не кожен стиль капелюха виявляється підходящим. Тому ми нагадуємо найпоширеніші форми обличчя, зважаючи на які доведеться робити свій вибір, а саме:

Серцевидна. За такої «фігури» Ваша голова буде ширше у верхній частині, і звужуватиметься до щелепи. Це означає, що слід розглядати шапки чоловічі, які врівноважують Вас загалом, а не щось, що навпаки додає форми.

Видовжена. Довгасте фігурне обличчя – це коли воно довше, ніж ширше. Через це, Вам слід уникати чоловічі шапки, що подовжують його, тому його гарна ідея обрати те, що дасть ілюзію більш короткого обличчя. Вам потрібен капелюх, який скоротить і трохи розширить зовнішній вигляд обличчя.

Квадратна. Це форма обличчя, яка, знову ж таки, є дуже поширеною. Якщо це стосується і Вас, то значить, що у Вас достатньо широкий лоб, який переходить у сильну щелепу, що надає квадратну ілюзію. Така «жорстка» фігура підштовхує обирати щось таке, що додасть трохи вигинів Вашому обличчю.

Овальна та кругла. Об'ємна форма обличчя – це прекрасний варіант для капелюхів, адже Ви можете повністю спробувати будь-яку шапку для стилю, який відкриває Вам світ капелюхів. Однак, оскільки ваше обличчя злегка округлене, виникає бажання уникнути всього, що дає йому зовнішній вигляд бути більш круглим. Це однаково для ширини, а також уникайте всього, що робить його ширшим, оскільки це висвітлить округлості Вашого обличчя.

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×