marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Сорочки чоловічі. Каталог

Сортування:

Сорочки чоловічі: що потрібно знати, щоб чоловічі сорочки купити?

В останні роки сорочки чоловічі поступово зайняли своє гідне місце в домашніх гардеробах сильної статі. Керуючись тенденціями і адаптуючись до зміщення контурів чоловічого одягу, недавня еволюція сорочок відображає не тільки успіхи в техніці виробництва, але і зростаючі потреби і вимоги ринку, орієнтованого на моду. Те, що починалося чисто як функціональний елемент, тепер перетворилося на стиль, який визначає одяг. Тож якщо Ви зацікавлені, пропонує купити чоловічі сорочки інтернет магазин Medicine, ознайомившись не тільки з каталогом стильних моделей, що належать іменитому бренду із Польщі, а й цією статтею, що містить корисну інформацію про те, які моменти враховувати і на що звертати увагу при покупці.

Правильний розмір чоловічої сорочки. Мабуть, найяскравіша і найважливіша її особливість, адже якщо вподобаний виріб погано «сидить», навіть кращі прошивки, найтонші деталі і оригінальний стиль коміра для Вас не матимуть значення, тому що в цілому це виглядає погано. Незалежно від того, який варіант Ви обрали, варіанти стилю для остаточної підгонки зроблять величезний вплив на загальний зовнішній вигляд. Люди часто говорять про «ідеальну підгонку», як якщо б це був один об'єктивний стандарт, але насправді він містить багато суб'єктивних елементів. Тому, перш за все, слід визначити, що Вам підходить і подобається, вибираючи класичні, приталені чи сучасні сорочки чоловічі.

Чоловічі сорочки класичні – кращі для комфорту!

Чоловічі сорочки класичні, ймовірно, те, що носили Ваші батько та дід, і характеризується традиційним пошиттям силуету, що дозволяє комфортно відчувати себе з більш короткими формами, з великою кількістю тканини на рукавах і тілі. Вони забезпечують велику мобільність і мають два вентиляційних отвори на спині, зазвичай розташованих поблизу «ярма». Повертаючись в ті дні, джентльмен ніколи не носив би сорочку без піджака, а часто і жилета, тому головним пріоритетом був комфорт. Сорочки чоловічі класичні – кращий вибір для тих, хто схиляється до більш консервативного стилю, вважає за краще комфорт по моді. Тому, якщо Ви носите сорочки з піджаками, то, ймовірно, найбільше підійдуть для Вас.

Сорочки чоловічі приталені – кращий варіант для струнких хлопців!

Протягом всієї історії молоді люди часто намагалися відрізнити їх зовнішній вигляд від своїх батьків. У той же час стало соціально прийнятним носити сорочку без піджака, тому зовнішній вигляд і підгонка самої сорочки стали більш важливими. У той час як сорочки чоловічі приталені менш зручні і часто більше стискаються при русі, вони набагато модніші, тому що позбавлені зайвої тканини. Як правило, мають підкреслену спину з коміром-стійкою, дозволяючи мати форму, яка сидить ближче до тіла, не будучи щільно закритою. Як випливає з назви, ця сорочка підходить для підтягнутих людей, тому, будь ласка, не приймайте імпульсивне рішення купити сорочки чоловічі приталені, якщо у Вас є «боки» або живіт, тому що це виглядає дуже погано, якщо Ви не в формі.

Сучасні чоловічі сорочки купити – краще від обох варіантів!

Сучасні чоловічі сорочки знаходяться між «класикою» і приталеною підгонкою, забезпечуючи найкраще від обох варіантів, коли справа доходить до комфорту і стилю. Трохи звужується силует з талією, іноді в поєднанні з маленькими спинками, створює більш стислий вигляд, ніж класична підгонка, яка добре виглядає навіть без куртки, не жертвуючи комфортом.

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×