marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Сумки чоловічі. Каталог

Сортування:

Сумки чоловічі від Medicine: бажані покупки за доступними цінами

Як і раніше, однією з найбільших загадок, що стосуються чоловічого одягу та аксесуарів, залишається питання: звідки з'явилися сумки чоловічі? Озираючись назад, здається, що практично кожен носив у руці жорсткий двосторонній портфель, хоча більш пильний погляд показує, що деякими «мачо», як і сьогодні, носилися сумки чоловічі через плече, текстиль або шкіра для яких були і залишаються найбільш затребуваними матеріалами.

У зв'язку з цим, не втрачає актуальності ще одне питання: як купити сумку чоловічу, правильно обравши серед приголомшливого асортименту, що зараз доступний в Україні? На які параметри звертати увагу в першу чергу, а якими можна пожертвувати заради практичності або економії? І до кого з продавців звернутися за покупкою, різноманіття яких нерідко створює додаткові складності? Отримати відповіді допоможе наш інтернет-магазин польського брендового одягу «Medicine», головний офіс якого розташований у Львові – місті, де зосереджено чи не найбільше представництв відомих європейських торгових марок на території України!

Традиційно, жіночі сумки виробляють в більшій кількості і асортименті. Але будні сучасного чоловіка наповнені безліччю матеріальних речей, які потрібно десь зберігати, мати постійно при собі і переносити. Причому, чи будуть для цього використовуватися сумки чоловічі шкіряні або текстильні, цілком залежить від представників сильної статі і властивого їм стилю в одязі – благо, нинішній асортимент дозволяє підібрати цікавий варіант з будь-якого матеріалу.

Якісні сумки чоловічі – аксесуар, який поєднав у собі класику чоловічого портфеля, але з лаконічним стилем, м'якими строгими формами. Цей розділ ми наповнили моделями невеликого розміру, тому що знаємо, як сильно чоловіки цінують у своїх речах зручність і стриманість.

Якими мають бути чоловічі шкіряні сумки?

Чоловічі шкіряні сумки, як і будь-який інший аксесуар, при виборі повинні піддаватися декільком нескладним критеріям, щоб покупка виявилася в підсумку саме такою, як Ви хотіли. Ці вимоги включають в себе:

  • уникнути надмірно складних прикрас і непотрібних елементів декору, на кшталт дзвіночків, пряжок і завитків, якими деякі виробники рясно прикрашають свої гламурні рюкзаки чоловічі та сумки – до цього слід ставитися з максимальною стриманістю;
  • попередня оцінка ваги і розмірів з практичної точки зору. Наприклад, якщо Вас цікавлять спортивні сумки чоловічі, які підходять для тренувань, ніж акуратні чоловічі клатчі, то розмір може виявитися досить незручним, особливо перебуваючи серед великого скупчення людей. Не менш важлива вага: сумки з натуральної шкіри, заповнені Вашими речами, можуть бути занадто важкими і перенапружувати зап'ястя;
  • ціна вподобаного вироби повинна оптимально співвідноситися з якістю.

Багато з представлених на сайті моделей забезпечені додатковим ременем (одним або двома, різної довжини), а чоловічі сумки через плече йдуть у нас в класичних і спортивних варіантах.

У нас Ви також можете купити рюкзак чоловічий: таку модель часто обирають через їх зручність, і носять в руці або на спині.

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×