marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Аксесуари жіночі. Каталог

Сортування:

Жіночі аксесуари, які допоможуть справити враження в діловому середовищі і не тільки!

Напевно, кожен українець знайомий із прислів’ям, яке дає зрозуміти, що перше враження, яке ми справляємо на людей своїм зовнішнім виглядом, є найголовнішим критерієм, на основі якого у них буде сформована певна думка про нас і, як би ми не старалися в подальшому, змінити її буває просто неможливо. Наприклад, представниці слабкої статі дуже ретельно підходять до процедури вибору свого ділового одягу і, покладаючи на нього певні обов’язки у досягненні успіху в робочому середовищі, з особливою увагою обирають:

  • одяг, взуття та їх стиль;
  • зачіску та макіяж;
  • жіночі аксесуари, здатні як довершити створений образ, гармонічно поєднавшись із іншими його елементами, так і зіпсувати, якщо якась їх деталь буде «вибиватися» із загального ансамблю.

Дійсно, якщо клієнти та інвестори приділяють увагу дрібницям, Вам також слід це робити. Навіть сумка, яку Ви обираєте, здатна багато сказати про те, хто Ви. Взагалі загальне корпоративне зображення особливо важливе для мам, що працюють на дому, та ділових жінок, працюючих вдома. Щоб отримати «крупних» клієнтів та контракти, бізнес повинен бути успішним і достатньо великим, щоб задовольнити можливі потреби клієнта. Дивлячись на "жахливий" вигляд, ніби Ви щойно прийшли з продуктового магазину, несе меседж про те, що Ви не ставитеся до ділових зустрічей серйозно. Тож у даній статі команда інтернет-магазину, присвяченого польському бренду «Medicine» вирішила більш детально розповісти про аксесуари жіночі, їх види, і надати кілька порад, щодо їх додавання до Вашого бізнес-гардеробу, щоб допомогти виглядати якнайкраще.

Шарфи. Їх приємно носити в офісі: просто переконайтеся, що вони аксесуарні, а не відносяться до теплого зимового одягу. Можете експериментувати із його зав’язкою, роблячи вузол чи обмотуючи навколо шиї – це цілком залежить від особистих уподобань. Також оберіть кольори, які доповнюють Ваш загальний вигляд, а не конкурують з ним.

Біжутерія. Уникайте вдягання великих або коштовних виробів біжутерії. Сережки повинні бути консервативними і маленькими, кольє не повинно бовтатися, а браслети – не шуміти (їх можна замінити консервативними годинниками).

Гаманці. Кольори гаманця повинні узгоджуватися з кольором взуття. Гарний екземпляр повинен бути маленьким, але легко відкриватися, коли потрібно знайти предмет всередині.

Шкарпетки. Не повинні виставлятися напоказ, якщо мова йде про діловий стиль одягу. Замість них краще обрати панчохи нейтрального тону, які доповнюють Ваш костюм або сукню.

Сумки та рюкзаки. Повинні бути наповнені нейтральним кольором. Якщо Ви оберете портфель, він повинен бути настільки маленьким, наскільки це відповідає Вашим потребам, і виготовлений з шкіри в нейтральному кольорі.

Пояси. Якщо Ваші штани або брюки мають ремінні шлейфи, одягніть пояс, щоб з'єднати одяг разом; він повинен відповідати одягу та / або взуттю і сумці.

Головні убори. В даній категорії Ви знайдете найрізноманітніші шапки, капелюхи і берети, серед яких обов’язково знайдуться моделі до смаку!

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×