marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Франшиза Medicine


Medicine - це добре відомий польський одяговий бренд. Більше 15 років Medicine працює і в Україні.
Одяг від Medicine призначений широкому колу споживачів. Клієнтами цієї торгової марки є, як зовсім юні покупці, віком 13-15 років, так і поважне панство. Але основні прихильники – це наймасовіша і платоспроможна частина населення віком 25-40 років. Вони є активними, творчими, неординарними людьми, що цінують якість, свободу та креативність.
Дизайнери нашого одягу створюють моделі, які відповідають модним тенденціям. Водночас цікаві деталі, свіжий погляд, нестандартні принти додають популярності і неповторності кожній колекції. Сучасні тканини, якісне пошиття, різноманітність фасонів, кольорів – все для споживача. І жіночий одяг, і чоловічий одяг є не тільки доступними за ціною, але й модними, комфортними, стильними. Моделі не тиражуються у великій кількості, часто змінюються, трансформуються.
Для всіх, хто зацікавився, пропонуємо переглянути каталог франшиз. Франшиза – це зручно, вигідно і доступно. Якщо у вас є бажання та стартовий капітал, то звертайтеся! Наша допомога – і бізнес готовий!

  

   

Умови відкриття франшизового салону брендового одягу Medicine:

* Вам необхідні:
- площа під магазин – від 150 м2;
- початкові інвестиціі – від 385 $/м2;
* Ми забезпечуємо:
- дизайнерський проект салону (безкоштовно);
- супровід відкриття салону (безкоштовно);
- стартове навчання персоналу (безкоштовно);
- супровід візуального оформлення салону (декор) (безкоштовно);
- бізнес-план (за вашим бажанням, платно).
* Ліцензійний платіж – наявний при підписанні договору франшизи.
* Замовлення товару відбувається за електронним каталогом, або особисто в шоурумі. Вільний вибір моделей, кольорів та розмірів.
Контракційний платіж, як підтвердження замовлення – відсутній.
Платіж в рекламний фонд - відсутній.

   

 

Купити франшизу "Магазин одягу Medicine"

Франшиза – це, якщо говорити простою мовою, юридично оформлена угода про користування успішною торгівельною маркою. Але чи знаєте Ви, що потрібно для керування саме франшизою одягу? Чи зможете Ви запустити франшизу будь-якого роду? Адже практика показує, що якщо і є якась річ, яка має значення для великої кількості людей і про яку у них склалося неправильне враження, - це франчайзинг. Справа в тому, що запуск роздрібного магазину франчайзингу простіше, ніж думає багато людей, і при всій підтримці, яку Ви отримаєте у випадку з MedicineWear, це збільшить Ваш бізнес так, як Ви не могли собі й уявити!

Одяг франчайзинг – одна з найбільших вертикалей у цьому бізнесі, а також одна з найцікавіших бізнес-можливостей для вивчення завдяки своєму великому масштабу, адже:

1. Виробництво одягу постачає необхідний товар, який обслуговує всі вікові групи, що робить це також чудовим довгостроковим капіталовкладенням.

2. З безліччю нововведень та тенденцій дизайнерів ледь не кожний день, не закінчується свіжий дизайн та стильний одяг, який завжди буде мати попит у свідомості модних та «брендоорієнтованих» людей.

3. Асоціація з добре розвиненою торговою маркою, яка вже має сильну позицію на ринку, надає франшизі сильний початок та значно зменшує ризик-фактор, пов'язаний із вкладенням капіталу.

4. Оскільки одяг є найважливішим елементом, необхідним для життя, економічні коливання не вплинуть на продаж одягу бренду, з яким Ви пов'язані.

5. Якщо бренд, який ви обрали – Medicine, вже добре продається, з гарним зображенням, привабливими рекламними пропозиціями та знижками протягом року, це зменшує Ваші особисті інвестиції в маркетинг і допомагає будувати здорову споживчу базу з часом.

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×