marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Рукавиці чоловічі. Каталог

Рукавиці чоловічі: що потрібно знати, обираючи рукавиці для чоловіків?

Той, кому довелося проживати у холодному кліматі, знає, що пальці – це перша частина тіла, які німіє, коли знижується температура. Тоді Ви усвідомлюєте, що рукавиці чоловічі являються дійсно необхідним аксесуаром, важливість якого нерідко занижується, і вважається не вартим витрачання на нього грошей.

Рукавички чоловічі можуть бути навіть однією з останніх речей у Вашому списку покупок, але хороша, якісна пара зробить Вас правильно підготованим до холодного сезону, особливо якщо Ви проживаєте десь у гірській місцевості, де зими бувають особливо холодними і лютими. Якщо навіть Вам досить пощастило, щоб не страждати від екстремально низьких температур протягом зимових місяців, то Вам, мабуть, просто знадобиться пара, яка дозволить тримати пальці теплими або на випадок гри у сніжки. Але незалежно від того, що саме Ви шукаєте, спеціалісти нашого інтернет-магазину, присвяченого одягу від польського бренда «Medicine», акцентують в даній статі увагу на основних моментах, про які слід пам'ятати під час вибору та покупки.

Розмір. Так, є така річ, як розмір рукавичок, і так, це означає ще одне число, яке Вам необхідно пам'ятати. Але, подібно розміру голови та розміру поясу (який відрізняється від розміру штанів), знаючи їх, процес купівлі буде набагато простішим. Чоловічі рукавички доступні на нашому сайті в загальноприйнятих значеннях: S, M, L і XL, - але знову ж таки, при необхідності, наші спеціалісти допоможуть визначити, який саме розмір Вам потрібен. Головне, щоб коли Ви їх вдягли, Ваші рукавички повинні почуватися на руках комфортно, не стискаючи їх, і повинні охоплювати кінчики пальців без залишку вільного місця.

Шкіряні рукавиці чоловічі повинні підходити до Ваших рук, як шкіряна куртка для тіла, але не занадто щільно. Не потрібно залишати забагато місця навколо пальців, але також потрібно забезпечити можливість легко стиснути кулак; слід пам’ятати, що шкіра з часом розтягнеться.

Рукавички, виготовлені із спеціальних тканин, таких як неопрен, також розтягнуться.

Як знайти чоловічі рукавички, які підходять для Вашого стилю?

Як і у випадку з усіма новими аксесуарами, Ви повинні визначитися з тим, що саме очікуєте від нової покупки, перш ніж почнете вводити реквізити картки для розрахунку. Якщо Ви часто носите повсякденні штани, то, напевно, краще послужить спортивний комплект рукавичок. Аналогічно, костюмована пара доповнить гармонійний гардероб.

Зручні рукавички для сенсорного екрану легко доступні на всіх кінцях ринку, і це досить стандартна модель, враховуючи, скільки часу ми витрачаємо на «приклеєні» до рук смартфони в наші дні. Більш класичні версії, як правило, «олд-скульні» в плані зручності використання (тобто, взагалі незручні), хоча деякі бренди почали включати сенсорні технології в свої пропозиції.

Звичайно, дешеві рукавиці чоловічі можна знайти практично скрізь – особливо на місцевому ринку. Medicine пропонує не менш доступні моделі польського виробництва, серед яких неодмінно знайдеться модель, яка зацікавить і Вас.

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×