marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Головні убори жіночі. Каталог

Сортування:

Шапки жіночі: убори головні, які найкраще підійдуть для зимового періоду!

Являючи собою ідеально доповнюючу деталь, здатну додавати чарівність та екстравагантність Вашому зовнішньому вигляду, шапки жіночі, як і усі головні убори в цілому, також є невіддільними зимовими аксесуарами для всіх, хто хоче зберегти тепло, комфорт і затишок, як і в теплі місяці. Звичайно, є також стильні літні капелюхи, що покликані захистити Вас від шкідливих сонячних променів, одночасно додаючи образу індивідуальності і демонструючи Вашу сильну особистість. Виявляється, багато жінок уникають носіння капелюхів, оскільки їм важко підібрати правильні варіанти для власних особистих потреб та стилів. Ось чому наша команда інтернет-магазину одягу від польського бренда «Medicine» вирішила представити в даній статті справді корисні підказки щодо того, які моменти слід підмічати під час вибору в першу чергу, а також які жіночі шапки 2018 обрати, щоб створити найбільш виразну зовнішність!

Як купити шапку жіночу, що підходить до форми обличчя?

Первинний і найважливіший аспект, який потрібно враховувати для того, щоб купити шапку жіночу того чи іншого виду, - це Ваша власна форма обличчя. Незалежно від того, наскільки модними і дорогими можуть бути шапки, це навряд чи змусить Вас виглядати стильно, якщо немає гармонічного поєднання з рисами обличчя. Тому потрібно звузити коло і розглядати лише правильні зимові жіночі шапки, які підкреслять Ваші найкращі активи, а не псуватимуть їх.

Овальне обличчя. Вважається найбільш збалансованою та пропорційною формою, що дозволяє одягати майже будь-які жіночі головні убори, а саме: в'язані шапки, берети або навіть стильні шапки-ушанки. Таким чином, можете експериментувати з будь-якими типами зимових капелюхів, знаходити найкращі варіанти для Вашого одягу та особистого стилю.

Кругле обличчя. Такі жінки повинні притримуватися широкополих капелюхів, асиметричних стилів та трохи громіздких варіантів, які будуть візуально стискати та подовжувати обличчя, що зробить його більш збалансованим. Обирати структурні жіночі шапки, щоб визначити свої найкращі риси обличчя. Важливо уникати будь-яких щільно прикріплених капелюхів та шарфів-капелюхів, які миттєво зосереджуватимуть увагу на округлості Вашого обличчя.

Обличчя у формі серця. Трикутну або серцевидну форму обличчя повинні доповнювати суцільні капелюхи, шалі та варіанти з вузькими краями, тому що якщо Ви оберете щось інше, то зробите широкий лоб візуально іще ширшим. Однак також не слід обирати завеликі шапки жіночі, які будуть зосереджувати увагу на верхній частині Вашого обличчя.

Квадратна форма. Щоб надати злегка округлої форми квадратному обличчю, оберіть суцільні капелюхи, що додасть м'якості до вигляду. Асиметричні форми шапки також можуть полегшити форму обличчя.

Видовжена форма. Щоб трохи скоротити видовжене обличчя і зробити його ідеально пропорційним, зверніть увагу на жіночі шапки, які покривають лоб, залишаючи щічки та вилиці.

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×