marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Рукавиці жіночі. Каталог

Сортування:

Рукавиці жіночі: як обрати жіночі зимові рукавиці?

Декому може здатися, що обрати рукавиці жіночі на зимовий період – просте завдання, але коли Ви вирушаєте до місцевих магазинів у пошуках ідеальної пари, Ви можете виявити, що для цього знадобиться значно більше, аніж відповідний руці розмір. Ви, звичайно, захочете звернути на нього увагу, але також на матеріал, довговічність, функціональність тощо. Подумайте про те, чого саме Ви очікуєте від покупки, наприклад, використовувати для зимових видів спорту або просто для того, щоб вдягати на роботу. Ви також захочете розглянути питання про те, на який термін використання розраховуєте, обираючи жіночі рукавиці. Якщо вони потрібні, оскільки Ви живете в районі, де завжди холодні зими, можливо, захочете інвестувати в кращу пару, ніж якщо Ви просто потребуєте їх протягом одного сезону. В даній категорії нашого інтернет-магазину, присвяченого продукції польського бренда Medicine, Ви завжди можете купити жіночі рукавиці, які не тільки зігріють узимку, але й стануть стильним доповненням Вашого образу!

Є кілька речей, які слід розглянути і враховувати під час вибору, щоб не піддатися імпульсу і не купити рукавиці жіночі, які виявляться непідходящими і просто лежатимуть без діла. Безперечно Ви знаєте, що вони мають бути теплими, але також є ще кілька факторів, які слід брати до уваги, а саме:

  • правильна «посадка». Шукайте рукавички, які не викликають дискомфорту і не пережимають руки навколо зап'ястків. Ви не хочете, щоб вони були щільними, але пристосованими добре, тому що це допоможе захиститися від води та снігу, що нерідко потрапляє всередину через отвори. Деякі з них матимуть липучки чи застібки на отворах, щоб забезпечити найкращу відповідність;
  • футерування. Враховуйте рівень активності, який Ви будете виконувати, і оцініть, що Вам потрібно у футеруванні. Чи повинні рукавички бути дихаючими? Чи пітнієте Ви? Якщо плануєте робити багато фізичної активності з рукавичками на руках, мабуть, захочете звернути особливу увагу на тип футерування. Водонепроникний зовнішній вигляд є важливим, але те, що також відбиває вологість всередині і дозволяє поту вийти назовні, буде ідеальним.
  • правильний тип. Вам також потрібно буде враховувати, для яких конкретних видів діяльності чи ситуацій збираєтеся купити рукавички. Чи потрібно буде у них займатися спортом, або ж будуть призначені для повсякденного життя? Рукавиці, використовувані для зимових видів спорту, в більшості випадків, сильно відрізняються від рукавичок для повсякденного життя, які можна носити з гарним одягом або костюмом, ближче до дизайнерських, але все ще можуть бути різними. В даній категорії Ви зможете обрати саме такі моделі, які зможуть чудово доповнити будь-який повсякденний образ;
  • гнучкість. Ще одне питання – наскільки гнучкими Вам знадобляться рукавички жіночі. Якщо потрібна пара для всіх повсякденних заходів, таких як водіння, відкриття дверей, перенесення сумок тощо, мабуть, захочете трохи гнучко використовувати свої рукавички, і ті, що призначені для спорту на відкритому повітрі, не будуть найкращим вибором.
Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×