Шарфи жіночі. Каталог

1—44 of 44

Аксесуари – неймовірно корисні для стильного лука. Вони допомагають підкреслити красу жінки, створюють візуальний акцент в образі, відтіняють настрій і внутрішні емоції. Такими аксесуарами є шарфи, хустка, шалі…

Якщо ви любите й носите шарфи, тоді неодмінно зазирніть в інтернет-магазин Medicine. Тут представлений каталог жіночих шарфів. Щосезону він поповнюється новими моделями. Колір, фактура,принт– те, на що обов’язково треба звернути увагу при виборі цього аксесуара. До того ж вам має бути комфортно. І носити їх можна по-різному. Адже кежуал– це легка недбалість та свобода. Тому обирайте ретельно й отримуйте задоволення.

Шарф жіночий – не тільки практична річ у гардеробі, але й аксесуар, здатний надати вашому вигляду особливого шарму, підкреслити індивідуальність власниці. Мода на шарфи жіночі існує давно, змінюються лише тенденції. Видів жіночих шарфів - дуже багато. Ще більше способів їх красиво носити та пов′язувати. За допомогою жіночого шарфа можна надати будь-якому образу нового звучання. Перевтілення відбувається просто на очах.

Ось перелік найбільш розповсюджених видів жіночого шарфа:
- Шарф-снуд або хомут
- Шаль
- Пончо
- Шарфи-хустки
- Палантин

Крім того, шарфи жіночі відрізняються тканиною, з якої вони продуковані, розміром, оздобленням, кольоровою гамою (у тому числі - принтами).
Хомут або шарф-снуд має замкнуту форму та в’яжеться чи зшивається по колу, без вільних кінців. Хомути відрізняються довжиною і матеріалами, з яких виготовлені (наприклад: в’язані, трикотажні або легкі, літні варіанти). За допомогою тонкого, текстильного снуда можна прикрасити ділове плаття, жакет із блузкою чи класичну сорочку. Трикотажний шарф жіночий добре поєднується з повсякденними образами в стилі casual: майками, джинсовими та шкіряними куртками, легкими сукнями, футболками. Об’ємні, теплі, в’язані хомути пасуватимуть під зимове пальто або пуховик. До того ж, хомут може закрити голову та шию одночасно й перетворитися на каптур.

Шаль відрізняє великий розмір і форма: трикутна чи квадратна. Шалі бувають легкі, трикотажні, об’ємної в’язки, шовкові. Особливо доречно виглядає шаль разом із джинсами і кардиганом, сукнею, пальтом. Її універсальність дозволяє створювати багато цікавих модних луків.

Шарф-пончо виконує функції жіночого аксесуара і верхнього одягу одночасно. Він дуже добре зберігає тепло та захищає від негоди. Пончо можна одягати не тільки зверху светрів і сорочок, але й доповнювати ним верхній одяг.

Палантин також є багатофункціональним аксесуаром. Його використовують як шарф разом із верхнім одягом, носять у якості накидки чи замість жакета. За допомогою палантина можна прикрасити будь-яке плаття або костюм. Зазвичай його носять на плечах наче накидку.

Шарф-хустка - дуже зручна й гарна річ жіночого гардероба. Хустка прикрасить і освіжить будь-який образ. ЇЇ використовують у якості пояса, браслета на руку, пов’язують на сумку. Цей аксесуар здатен оживити найскромніший наряд.

Стиль street casual вітає тих, хто любить поєднання хустинки з майкою і піджаком; тонких, яскравих шарфів із футболкою і джинсами; модного палантина зі скромним платтям. Адже тоді ви обов’язково станете клієнтом інтернет-магазину Medicine.