marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Куртки і пальта чоловічі. Каталог

Сортування:

Чоловічі куртки і пальта: що потрібно враховувати, щоб купити чоловічу куртку?

Уявіть, що на Вас чекає подорож, у яку з собою може бути взята тільки одна чоловіча куртка, то чи будете Ви готові одразу ж відповісти, яку саме б обрали? Відповідь багато в чому буде залежати від того, яку діяльність Ви будете виконувати і якими будуть погодні умови. Наш інтернет магазин, присвячений відомому польському бренду «Medicine» пропонує ознайомитися з запропонованим в даній категорії каталогом, де не доведеться ґрунтувати свій вибір не на якості пошиття, бренді чи ціні, але саме на погоді, для якої буде розрахована куртка чи навіть чоловіче пальто.

Холодні умови. Якщо Ви будете на відкритому повітрі в умовах холоду до заморозків, Вам слід розглядати куртки чоловічі, що забезпечують відмінну ізоляцію, і найкращим варіантом в такому випадку будуть чоловічі зимові куртки – пуховики, адже пух, – найкращий ізолятор природного походження, що забезпечує виняткову теплоту і повітропроникність. Пухова куртка тримає Вас зігрітим, вловлюючи тепло тіла і не дозволяючи йому проникати в холодне повітря навколо. Продуктивність пухового наповнювача вимірюється потужністю заповнення. Номери 550, 600, 750, наприклад, відносяться до якості заповнення. Потужність заповнення вимірюється кількістю кубічних дюймів, яке одна унція пуху займає в контрольованому кліматом випробувальному циліндрі: чим більший обсяг займає пух, тим більше буде кількість захопленого повітря і тим міцніша ізоляція створюватиметься. Конструкція, така як перегородка, якою нерідко забезпечуються чоловічі зимові куртки, також впливає на її ізоляційні можливості.

Холодні і вологі умови. Якщо умови, в яких Ви будете перебувати, будуть холодними і вологими, пух виявиться не найкращим варіантом, оскільки він втратить свою здатність ізолювати, якщо намокне, а також буде повільно висихати. Кращий варіант – купити чоловічу куртку з синтетичним наповнювачем або водовідштовхувальну, чи взагалі звернути увагу на чоловічі пальта. Синтетична «начинка» призначена для реплікації якостей пуху, але має додаткову перевагу: вона більш стійка до вологи і може швидше висихати. Зимові чоловічі куртки на штучному утеплювачі можуть бути більш доступною альтернативою пуху і, природно, є гіпоалергенними. Недоліком синтетики є те, що вона важча і більш громіздка, ніж пух, вимагаючи більшої ваги і обсягу, щоб тримати Вас в теплі. До того ж, така «начинка» зробила величезні скачки в технології: Thermoplume – це інноваційне волокно, яке імітує еквівалентну теплоту наповнення 550.

Вологі умови. Якщо Вам необхідно підтримувати сухість у вологих умовах, водонепроникні куртки або навіть френчі чоловічі, виконані із спеціального водовідштовхувального матеріалу, забезпечать найкращий захист в екстремальних умовах. У більшості таких дощовиків немає підкладки, тому в холодних умовах краще носити їх поверх одягу з флісу або середнього прошарку з вовни мериноса. Якщо ж проливні дощі – не основна проблема, але повітропроникність необхідна як і раніше, куртки для чоловіків зі шкіри чи замінників – відмінний варіант, так як вони забезпечую хорошу стійкість до вітру і води, але як і раніше гнучкі і зручні під час активного відпочинку.

Активні умови. Якщо Ви будете фізично проявляти себе, Вам знадобляться чоловічі куртки зимові, що мають високу повітропроникність і, в ідеалі, вбирання вологи – так що Ви не будете відчувати себе розпашілим і липким від поту.

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×