(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Пояси чоловічі. Каталог

Сортування:

Чоловічі пояси: як вибрати і купити ремінь чоловічий?

Майже кожній частині чоловічого одягу приділяється значно більшої уваги, ніж отримують пояси чоловічі. Можливо, така ситуація склалася через те, що вони сприймаються скоріше в якості необхідного, аніж модного аксесуару, і таким чином, стають продуктом, який підбирається «за компанію», а не той, за покупкою якого відправляються навмисно. Насправді ж, все повинно бути абсолютно навпаки: якщо Ви хочете виділитися своїм зовнішнім виглядом або додати до нього стильний елемент, чоловічі пояси повинні бути на одному з перших місць у Вашому особистому списку, з якого слід починати покупки. В даній категорії нашого інтернет-магазину, присвяченому одягу та аксесуарам від іменитого польського бренду «Medicine», Ви зможете підібрати якісні та доступні за ціною ремені чоловічі, а ми, в свою чергу, в цій статті нагадаємо основні моменти, які слід враховувати при виборі, щоб залишитися цілком задоволеним покупкою.

Високоякісний коричневий або чорний пояс забезпечать необхідний завершальний штрих до Вашого одягу, а барвистий чи навіть екзотичний ремінь взагалі зможе стати основою всього образу. У цьому короткому посібнику наша команда вирішила навести кілька порад, які допоможуть вибрати і купити ремінь чоловічий для кожної конкретної ситуації. І почати варто з того, як і більшість виробників, компанія «Medicine» розподіляє виробництво цієї продукції на два основних типи: моделі, що носяться з костюмами, та ремені в стилі casual.

Ремені для костюмів більш формальні і, як правило, носяться з костюмами та відповідним видом одягу. «Повсякденні» ремені більш розповсюджені та менш формальні, їх можна носити з джинсами, шортами та безліччю інших видів одягу. Іноді ремені чоловічі можуть являти собою поєднання двох вищезгаданих варіантів, але це буває досить рідко.

Чоловічі ремені: специфіка кожного типу

Хоча ми не виступаємо за те, щоб Ви мали різні ремені для кожного костюма або навіть на кожен день тижня, є декілька якісних варіантів, які неодмінно слід мати у власній шафі:

  •          Купити чоловічий шкіряний ремінь чорного кольору – це абсолютний musthave для з'єднання з кожною чорною або сірою парою штанів.
  •          Формальний коричневий ремінь – класичний пояс кожної пари коричневих брюк або кольору хакі, який Ви будете носити у повсякденному житті.
  •          Повсякденні коричневі або вичинені чоловічі ремені для джинсів. Якщо Ви віддаєте перевагу джинсам або вбранню у стилі casual на кожен день, це буде Вашим найважливішим поясом, який варто мати.
  •          Повсякденний бавовняний або замшевий пояс. Щойно наступає літо, а шорти замінять джинси або повсякденні штани, Вам буде потрібний ремінь чоловічий, який більше підходить для цього. Бавовняний чи замшевий повсякденний ремінець ідеально підходить для з'єднання з шортами або бавовняними штанами і є чудовим поясом для підтримки такої ситуації.
  •          Оригінальні пояси чоловічі – це те, що може бути не дуже важливим, але вартим згадки варіантом, який неодмінно буде трохи більш «кричущим», ніж класичні чорний та коричневий ремені. Це може бути синій шкіряний ремінець з червоним швом, червоний ремінь Феррарі з білими швами або широкий жовтий замшевий пояс. Замість того, щоб поєднуватися з одягом, цей ремінь робиться для того, щоб привернути увагу.

Існує безліч інших ременів, якими Ви можете володіти, окрім згаданих, тож із більш детальним оглядом доступних варіантів допоможе вивчення нашого каталогу!