marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Пояси чоловічі. Каталог

Сортування:

Чоловічі пояси: як вибрати і купити ремінь чоловічий?

Майже кожній частині чоловічого одягу приділяється значно більшої уваги, ніж отримують пояси чоловічі. Можливо, така ситуація склалася через те, що вони сприймаються скоріше в якості необхідного, аніж модного аксесуару, і таким чином, стають продуктом, який підбирається «за компанію», а не той, за покупкою якого відправляються навмисно. Насправді ж, все повинно бути абсолютно навпаки: якщо Ви хочете виділитися своїм зовнішнім виглядом або додати до нього стильний елемент, чоловічі пояси повинні бути на одному з перших місць у Вашому особистому списку, з якого слід починати покупки. В даній категорії нашого інтернет-магазину, присвяченому одягу та аксесуарам від іменитого польського бренду «Medicine», Ви зможете підібрати якісні та доступні за ціною ремені чоловічі, а ми, в свою чергу, в цій статті нагадаємо основні моменти, які слід враховувати при виборі, щоб залишитися цілком задоволеним покупкою.

Високоякісний коричневий або чорний пояс забезпечать необхідний завершальний штрих до Вашого одягу, а барвистий чи навіть екзотичний ремінь взагалі зможе стати основою всього образу. У цьому короткому посібнику наша команда вирішила навести кілька порад, які допоможуть вибрати і купити ремінь чоловічий для кожної конкретної ситуації. І почати варто з того, як і більшість виробників, компанія «Medicine» розподіляє виробництво цієї продукції на два основних типи: моделі, що носяться з костюмами, та ремені в стилі casual.

Ремені для костюмів більш формальні і, як правило, носяться з костюмами та відповідним видом одягу. «Повсякденні» ремені більш розповсюджені та менш формальні, їх можна носити з джинсами, шортами та безліччю інших видів одягу. Іноді ремені чоловічі можуть являти собою поєднання двох вищезгаданих варіантів, але це буває досить рідко.

Чоловічі ремені: специфіка кожного типу

Хоча ми не виступаємо за те, щоб Ви мали різні ремені для кожного костюма або навіть на кожен день тижня, є декілька якісних варіантів, які неодмінно слід мати у власній шафі:

  •          Купити чоловічий шкіряний ремінь чорного кольору – це абсолютний musthave для з'єднання з кожною чорною або сірою парою штанів.
  •          Формальний коричневий ремінь – класичний пояс кожної пари коричневих брюк або кольору хакі, який Ви будете носити у повсякденному житті.
  •          Повсякденні коричневі або вичинені чоловічі ремені для джинсів. Якщо Ви віддаєте перевагу джинсам або вбранню у стилі casual на кожен день, це буде Вашим найважливішим поясом, який варто мати.
  •          Повсякденний бавовняний або замшевий пояс. Щойно наступає літо, а шорти замінять джинси або повсякденні штани, Вам буде потрібний ремінь чоловічий, який більше підходить для цього. Бавовняний чи замшевий повсякденний ремінець ідеально підходить для з'єднання з шортами або бавовняними штанами і є чудовим поясом для підтримки такої ситуації.
  •          Оригінальні пояси чоловічі – це те, що може бути не дуже важливим, але вартим згадки варіантом, який неодмінно буде трохи більш «кричущим», ніж класичні чорний та коричневий ремені. Це може бути синій шкіряний ремінець з червоним швом, червоний ремінь Феррарі з білими швами або широкий жовтий замшевий пояс. Замість того, щоб поєднуватися з одягом, цей ремінь робиться для того, щоб привернути увагу.

Існує безліч інших ременів, якими Ви можете володіти, окрім згаданих, тож із більш детальним оглядом доступних варіантів допоможе вивчення нашого каталогу!

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×