marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Як правильно вибрати спортивну жилетку (безрукавку)?

Весна – такий дивовижний час, коли всі люди починають міняти свій важкий, утеплений зимовий одяг на щось більш легке, і зручне. Але не потрібно забувати, що погода в цей проміжний час року особливо мінлива. Як же підібрати жилетку жіночу на весняний період і на що звертати свою увагу?

День може змінюватися з теплого і ласкавого, на більш холодний, через що ризик захворіти в таку пору зростає. Про це потрібно пам'ятати, одягаючись на тривалу прогулянку, і все ж, вибирати не тільки красивий і легкий, але ще і більш-менш утеплений весняний одяг.

Найцікавіший і вигідний варіант для розквітаючої пори – це жилетки і безрукавки. Про них і варто поговорити докладніше, адже, хоч жіночі жилетки і бувають різними, їх об’єднують кілька спільних рис, а саме:

  •          відмінний вид одягу для прогулянки
  •          для когось важлива частина для створення образу
  •          можливе використання як фрагменту ділового стилю.

Чим відрізняються всі ці види жилетів і безрукавок?

Жилетки для прогулянки знову входять в моду в цьому році і, загалом, це не дивно. Такий одяг підходить для прогулянок, тренувань на свіжому повітрі і для щоденного носіння на роботу. Бувають різні жилетки, за матеріалом: в'язані, з плащової тканини, непромокаючі, утеплені, шкіряні, хутряні жилетки і спортивні жилети з дихаючого матеріалу, - кожна дівчина сама вибирає формат жилета, в якому їй комфортно.

Жилети для створення будь-якого образу мають деякі особливості. Тут вже грає роль фантазія самої власниці речі. Їх вже поєднують, як з класичними брюками і білими блузками, так і з різними сукнями і сарафанами. При цьому, варто все ж пам'ятати деякі правила стилю, інакше, образ ризикує стати не цікавим, а безглуздим. Якщо дівчина володіє навичками в'язання, то відмінний варіант для неї це – в'язана жилетка. Така річ виглядає затишною, і є вельми теплою.

Перейдемо до безрукавок. Так само, як і жилетки, безрукавки відмінно підходять для заняття спортом. При чому, такий вид одягу навіть більш практичний для дуже активних занять, ніж жилетка. Саме тому молодіжні жилетки такі актуальні серед спортсменів.

Найчастіше, безрукавки для фізичної культури використовують люди, які катаються на лижах, їздять на велосипедах і ведуть активний спосіб життя. Крім спорту, існує безліч варіантів і для повсякденного носіння, наприклад, на роботу; у літню пору, тонка безрукавка може бути просто незамінна в холодні дощові вечори.

Будьте більш сміливими у виборі жилетки Вашої мрії і живіть комфортно!

 

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×