marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Прикраси, камені, аксесуари: значення їх кольорів

Багато любителів незвичайних виробів і каменів купують браслети з натуральними каменями, яскраві сумки і прикраси в якості оригінального аксесуара, здатного «оживити» звичний образ. Однак мало хто знає, що в цих прикрасах кожна деталь має свій захоплюючий і унікальний сенс, навіть колір: вибираючи його, Ви визначаєтеся з якоюсь емоцією або фізичним станом, які бажаєте «поліпшити».

Чому колір прикрас і аксесуарів такий важливий?

Якщо вірити санскритському вченню, то людський організм розділений на чакри («колеса») – його енергетичні центри, кожен з яких пов'язаний з певним кольором і специфічним почуттям благополуччя, причому для кожної чакри кольору значення мають різні.

Прикраси чорного кольору. Аксесуари, камені, одяг чорного кольору – лідер популярності і продажів. Це відсутність будь-якого іншого кольору, нерідко асоціюється з таємницею, страхом, злом, смертю і чимось невідомим. Як правило, має негативний відтінок, але в той же час, означає силу і авторитет, вважаючись дуже формальним, елегантним і престижним кольором. Чорний браслет, як і одяг чорного кольору, ідеально підходять для чоловіків!

Значення аксесуарів білого кольору. Цей колір ще називають «ясним» або «чистим», оскільки в ньому відображаються всі інші кольори веселки, що інтерпретується нашими очима як білий. Символізує нові починання, ентузіазм, ясність мети і духовних ідей, натхнення. Не дивно, що білі діаманти вважаються вибором для романтичного подарунка або обручки: це колір чистоти, невинності і істини. Носять аксесуари білого кольору – правителі ночі і світу мрії, що приносять нове життя, родючість, нові починання і цілісність, нескінченну повну любов.

Значення прикрас і одягу червоного кольору. Червоний відноситься до кореневої чакри біля основи хребта і, як можна було б очікувати, пов'язаний з емоціями пристрасті і сексуальності, почуттям безпеки, ґрунтовності, стабільності і підтримки. Тому, якщо відчувається брак ентузіазму або інтересу до аспекту Вашого життя, необґрунтований страх або сновидіння, які ніколи не втіляться в реальність, необхідно додати побільше червоного! А найкращий спосіб це зробити – купити сумку червоного кольору на нашому сайті!

Одяг та аксесуари золотистого відтінку. Жовтий (золотий). Центр сонячного світла в людському тілі – сонячне сплетіння, з яким і пов'язаний цей колір. Має на увазі мета, особисту силу волі, оптимізм і впевненість в собі, що приходять за рахунок збільшення інтелекту, мислення, ясності і логіки.

Значення синього кольору в аксесуарах. Синій пов'язаний з уявою, інтуїтивними аспектами життя, самореалізацією, сприйняттям, психічними здібностями, за які відповідає лобова чакра. Прекрасно підійде для посилення власних передчуттів, а також довіри до внутрішнього голосу.

Фіолетовий колір значення

Чакра корони у верхній частині голови, що реагує на фіолетовий колір променів, що пов'язано з блаженством і духовністю. Врівноважуються всі аспекти власного «я»: фізичного, психічного, емоційного і духовного. Кажуть, що фіолетові промені просувають всезнання, натхнення, мудрість і усвідомлення свого вищого «я» на новий рівень.

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×