marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Акції та знижки MEDICINE

 

Ну ось! Нарешті стартує сезон відпусток. На горизонті нова поїздка, гарний настрій, багато планів. Ви щасливі!!! Та найголовніше - гарно підготуватися: потрібно продумано скласти валізу, підібрати гардероб, а можливо й оновити його. Постає питання: що ж із собою взяти?

Перед очима кадри з фільму …

Двері в кімнату відчинені. Повсюди розкидані елементи літнього гардероба – улюблені футболки, сукні, шорти й окуляри. Сонячні промені, що зазирають у кожен куточок кімнати, нагадують: від  довгоочікуваної відпустки, сотень розкішних селфі (які ще цілий рік можна буде постити в Instagram) нашу героїню відділяє всього кілька тижнів. Заварена чашка ароматної кави, кілька улюблених книг… Все. Час збирати валізу. От би нічого не забути..

Допоможіть нашій героїні знайти все необхідне для подорожі.

 

Правила гри

На нашому сайті заховалися 10 товарів, на які вказують хитрі загадки. Це може бути футболка, сумка, шорти… Як чоловічі, так і жіночі. Вам необхідно відшукати їх, використовуючи підказки. Перша підказка знаходиться вже в кінці цієї сторінки. Вгадайте, який продукт у ній зашифровано, знайдіть його на сайті і, якщо ви не помилилися, у  «Відгуках» на сторінці товару побачите наступну підказку.

Як тільки знайдете всі 10 речей, посилання на них запишіть у спеціальну форму реєстрації.

Швидше допоможіть нашій героїні підготуватися до довгоочікуваної відпустки! Для цього у вас є 17 днів, з 07 червня по 17 червня 2017 року.(до 20 год.)

Беріть участь у розіграші й отримуйте чудові подарунки!

 

Куди надсилати правильні відповіді?

Після того, як ви знайшли всі 10 товарів, необхідно заповнити форму. Вводити в форму потрібно тільки прямі посилання, без вказівки кольорів чи розмірів.

 

Як буде відбуватися розіграш призів?

Після перегляду всіх заявок з правильними відповідями, ми проведемо розіграш за допомогою ресурсу  random.org. Подарунки отримають щасливчики, яких обере програма.

 

Як я дізнаюся, що виграв(ла)?

У соціальній мережі Facebook будуть опубліковані результати гри. Також, у разі перемоги, ви отримаєте сповіщення на адресу своєї електронної пошти.

На старт ... Увага ... Відлік пішов!

 

Крок 1. Так, з чого ж розпочати? Мені потрібна сумка. От би ще згадати правила аеропортів щодо ручної поклажі… Здається обрала. Жовтогаряча сумка через плече. У неї точно поміститься все найголовніше!

КВЕСТ ВІДБУВСЯ!

ДЯКУЄМО ВСІМ ЗА УЧАСТЬ. ГАРНОГО ВІДПОЧИНКУ!

Форма реєстрації

 

 

З усіма акціями, знижками, спеціальними пропозиціями ви можете ознайомитися на нашій сторінці у Facebook. Уся актуальна та найсвіжіша інформація - на MEDICINE WEAR. Заходьте, приєднуйтесь, спілкуйтеся! Пропонуємо дружбу!

 

promocodius

Promo-code

 

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×