marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Куртки пальто чоловічі купити Дніпро в інтернет-магазині MedicineWear

Як постійно нагадували нам кілька персонажів вигаданого всесвіту «Гри престолів», зима близько. Подобається нам це чи ні, але показники термометрів скоро почнуть опускатися, і доведеться міняти свої шорти і футболки на зимові куртки пальто чоловічі, купити які для боротьби з холодом рекомендує саме на нашому сайті.

У той час, як неймовірно легко зняти шари одягу влітку, щоб зберегти прохолоду, зігрітися взимку – це зовсім інше завдання. Існує очевидний спосіб надіти кілька шарів одягу, але якщо починаєте «кипіти» зсередини, Вам потрібно зняти їх і носити з собою до кінця дня.

Що дійсно потрібно, так це першокласні зимові чоловічі пальто куртки (Дніпро), які будуть служити одним шаром або поверх толстовки, або флісової куртки, коли температура дійсно падає, або поверх простої футболки, коли все, що потрібно, - це щось, щоб боротися з холодом під час прогулянки у вихідні дні. Однак практично кожен всесвітньо відомий бренд одягу має свою власну інтерпретацію того, що являє собою «краще» зимове пальто або куртка, але це не завжди так.

Кутки пальто чоловічі Дніпро: ціна, види утеплювача

Два основних терміни, з якими Ви, ймовірно, зіткнетеся, підшукуючи зимові куртки або пальто чоловічі, купити Дніпро які пропонує саме у нас, відносяться до утеплювача: пух або синтетика. Який тип ізоляції виберете, буде залежати від того, для чого збираєтеся використовувати свій верхній одяг.

Якщо виробник чітко не вказує, що утеплювач в його куртці зроблений з пір'я, пух насправді зроблений з оперення, знайденого під пір'ям у гусака або качки. Пух є цілком природним при збереженні тепла (ідеально підходить для курток, призначених для дуже холодного клімату), а також природно дихаючим, що означає, що він буде відмінно відводити піт від Вашого тіла.

Його легка природа також дозволяє йому бути складеним, тому, якщо коли-небудь стане настільки тепло, що потрібно буде зняти куртку, можете легко запхнути її в сумку. Основним недоліком пухової ізоляції є те, що вона не працює так добре, якщо промокає. Деякі куртки будуть служити цьому, маючи покриття з високоефективного водонепроникного зовнішнього шару, але якщо пуховий шар знаходиться зовні, доведеться сподіватися, що не потрапите під дощ.

Переходимо до синтетичної ізоляції, яка, як випливає з назви, є штучною, однак, спроектованою таким чином, щоб імітувати властивості пухової ізоляції, але все ж здатної функціонувати так само добре, навіть коли стає вологою. Вона зроблена шляхом взяття різних розмірів поліефірних волокон і переплетення їх, що, в свою чергу, утримує тепло в декількох повітряних кишенях.

Хоча це відмінна новина для синтетичної ізоляції, більше її необхідно для відтворення того ж ефекту, що і пух, тому синтетично ізольовані куртки чоловічі, купити Дніпро які пропонує на нашому сайті, будуть важчими, ніж їх пухові аналоги. Однак, якщо потрапите під дощ, синтетична ізоляція висохне набагато швидше, ніж пух.

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×