marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Джинси купити чоловічі в Івано-Франківську рекомендується на сайті «MedicineWear»

Чоловічі джинси (Івано-Франківськ) – невід’ємна частина гардеробу кожного представника сильної статі. Насправді, сьогодні пересічний українець володіє щонайменше трьома парами. Оскільки чоловічі джинси – це настільки основний предмет одягу, дуже важливо знайти стиль, який підходить саме Вам. З такою великою кількістю варіантів знайти джинси, які відповідають Вашому стилю, розміру та ціновому діапазону, може бути складно. Цей короткий посібник створений з метою ознайомити Вас із відмінностями джинсів, тому Ви знатимете, як джинси купити чоловічі в Івано-Франківську, які відповідатимуть не лише Вашому крою, але і притаманному стилю життя.

Усадка деніму

  •          Необроблений денім (RAW). Такі джинси створюються з матеріалу, який фарбується і залишається немитим після виробництва, що надає їм темного вигляду, який зникне природним чином, створюючи неохайний вигляд тілом власника. Необроблений денім є улюбленим серед багатьох модних споживачів, і джинси, пошиті з нього, часто дорожчі, ніж аналоги, виготовлені з деніму, який пройшов усадку.
  •          Випраний денім (ONE WASH). Такі модні чоловічі джинси (Івано Франківськ) – найпопулярніший сорт, на який припадає переважна більшість джинсів у виробництві. Коли джинсова тканина створена, вона забарвлюється в темні відтінки барвника. Сконструювавши пару джинсів, виробник занурює їх в гарячу воду, щоб змити надлишок барвника, що залишився від джинсового творіння, а потім висушує.

Посадка джинсів

  1.        Низька талія. Джинси з низькою посадкою мають найменший простір між промежиною і талією. Цей підйом джинсів, зазвичай, сидить на кілька сантиметрів нижче пупка, тому обов’язково одягайте сорочку відповідної довжини, щоб не оголити свою середню частину. Також майте на увазі, що джинси з низькою посадкою, як правило, щільно облягають область живота, що може бути некомфортно, якщо у Вас м’який живіт.
  2.        Середня посадка. Якщо Вам некомфортно в обтягуючих стегна джинсах  з низькою посадкою, але Ви хочете зберегти модний вигляд, подумайте про джинси с середньою посадкою: місце між талією і промежиною на джинсах середньої посадки немале, але воно також не поширюється на грудну клітку.
  3.        Висока талія. Джинси з високою талією – приголомшливий вибір для важчих чоловіків з повним животом. Посадки достатньо, щоб приховати зайві кілограми, які були б піддані джинсам з низьким та середнім зростанням.
Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×