marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Як знайти чоловічі штани і шорти Івано-Франківськ, які підходять Вашому коханому?

Рішення штани і шорти чоловічі купити (Івано-Франківськ) для свого хлопця чи чоловіка, безумовно, відрізнятиметься від покупки для себе. Незалежно від того, купуєте Ви чоловічі джинси, брюки, вельветові або суконні штани, необхідно знати, що вибір прекрасної пари, стильної та зручної, є вишуканим мистецтвом. Щоб спростити процес, потрібно підійти до цього завдання повністю «озброєною». Ось наші поради щодо пошуку штанів і шортів, які підходять особливим чоловікам у Вашому житті.

  •          Визначте його тип фігури.

Усі чоловіки мають «тип тіла» – тобто, особливу конституцію, яка найкраще виглядає, наприклад, у певній парі чоловічих штанів чінос або хакі. Можливо, Вам здається, що Ви знаєте його форму, але час придбання штанів – ідеальний привід розібратися раз і назавжди. Звичайна чоловіча статура повністю пропорційна зверху вниз. Характерний для плечей середнього розміру, тонкої середньої частини і струнких ніг, звичайний тип фігури виглядає феноменально у штанах чи шортах, які добре прилягають зверху вниз, але не обтягують статуру занадто щільно. Можна купити шорти і штани чоловічі (Івано-Франківськ), які завжди доречні, як і облягаючі, якщо віддаєте перевагу чомусь, що є більш тенденційним для Вашого хлопця; прямий крій теж добре працює, якщо він падає рівною лінією від талії до щиколотки.

Чоловіки кремезної статури від природи мають сильніші, товстіші ноги і повну талію з вужчими плечима. Щоб купити чоловічі штани і шорти (Івано-Франківськ) для такої конституції, ключем тут стане підбір чоловічих штанів, які красиво розроблені, щоб візуально покращити його пропорції. Вибір чогось занадто широкого, однак, є помилкою, оскільки це просто перевершить його статуру. Розслаблена посадка в його точних розмірах завжди приємна, оскільки вона ідеально узгоджує його форму і жодним чином не обтягне тіло і не змусить рухатися скуто.

Ті, хто має стрункі статури, природно худорляві від верхівки до ніг, з рівною пропорцією плечей і талії, а також тонкими руками і ногами. Підібрати відповідні шорти і штани чоловічі (Івано-Франківськ), ціна яких в нашому інтернет-магазині є більш, ніж доступною, може бути складним завданням, оскільки вони іноді ризикують бути занадто великими на дотик і можуть перевантажити його тіло. Обов’язково уникайте чогось великого або мішкуватого. Загалом, найкраще зупинити свій вибір на штанах, розроблених спеціально для тонкого тіла – це означає прямі або стрункі крої, розроблені відповідно до статури.

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×