marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Футболки для невисоких чоловіків: підбір правильної довжини

Занадто часто низькорослим чоловікам важко знайти одяг, який би добре на них сидів, і довжина при цьому – найбільша проблема: більшість предметів одягу просто не робляться з урахуванням нижчих за зростом хлопців!

Це вірно для складних предметів, таких як костюми і верхній одяг, але це також вірно і для основної футболки. Більшість з них просто занадто довгі для чоловіків до 176 см або близько того. Переважна більшість низькорослих хлопців просто погоджуються на футболки, які погано сидять, що є справжньою ганьбою, тому що це повністю руйнує їх зовнішній вигляд, незалежно від того, якому бренду або кольору надаєте перевагу.

Але що ж нам тепер робити? Вони взагалі роблять футболки коротшими? Ось гарна новина: є кілька брендів, які продають футболки, які добре підходять для більш низькорослих хлопців, і Medicineвходить до їх числа.

Але спочатку нам потрібно поговорити про довжину футболки…

Правильна довжина футболки

Коли справа доходить до правильної підгонки футболки, оскільки більшість моделей мають короткі рукави, нам дійсно потрібно турбуватися тільки про довжину сорочки (від верху або коміра до нижнього подолу). В ідеалі Ваша футболка буде закінчуватися на пару сантиметрів нижче Вашого пояса або ременя, десь на середині мушки; якщо ж він проходить повз нижню частину Вашої ширінки, це, ймовірно, занадто довго. Якщо він оголює більше, ніж шматочок живота, коли піднімаєте руки над головою, він, ймовірно, занадто короткий (зазвичай, це не проблема для більш низькорослих хлопців).

Чи зменшуються футболки?

Класичні футболки зроблені з 100% бавовни, тому, якщо вони не попередньо зсілися, вони трохи зсядуться, коли Ви їх пратимете і висушуватимете. До того ж, вони стискаються вгору, а не всередину, що означає, що вони стануть коротшими на кілька см в залежності від того, скільки тепла використовується.

Це насправді чудово підходить для низькорослих хлопців: не виключено, що в кожного з них було кілька футболок, які були занадто довгими «з коробки», але ідеально підходили після одного циклу прання.

Майте на увазі, що навмисне скорочення сорочки – це не точна наука, тому дійте обережно.

Чи можна вкоротити футболку у кравця?

Так, Ви можете підшити свої футболки на більш коротку довжину. Ви навіть можете взяти їх для більш близької підгонки.

Це проста зміна, яка варта розгляду, якщо Ваша футболка дорога, або якщо Ви просто дійсно любите все в ній (крім підгонки).

Не забудьте випрати сорочку, перш ніж вона буде зшита, щоб уникнути усадки після змін.

 

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×