marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Светри чоловічі Харків: що потрібно знати і враховувати при виборі

Светри, також відомі як джемпери, є повсякденним гардеробом для елегантних чоловіків. Вони бувають різних форм, в'язки і матеріалів, але чому так важко купити светри чоловічі (Харків), якими можна залишитися повністю задоволеним?

Частина цього питання полягає у визначенні того, що являють собою «хороші» светри. У нашому розумінні, хороші светри коштують своєї ціни з точки зору якості матеріалів, конструкції, довговічності, а також позачасового крою і малюнка. Светри чоловічі (Харків), який коштують вкладених коштів, повинні:

  •          Бути виготовленими з натуральних матеріалів або суміші натуральних матеріалів
  •          Правильно облягати тіло, рукава, плечі і талію
  •          Використовувати тільки кнопки або ґудзики, а не блискавки; блискавки краще підходять для спортивного, ніж для повсякденного або професійного одягу
  •          Бути класичним кроєм і стилем.

Чоловічі светри (Харків), купити які пропонується в даній категорії нашого сайту, допомагають чепуруватим чоловікам переходити між сезонами, додавати текстуру і шари до одягу і залишатися теплими в холодних умовах. У цьому посібнику ми розглянемо, як светри перетворилися в класичний елемент гардеробу, яким є сьогодні, і як знайти хороший варіант. Кожна людина повинна володіти кількома!

Що таке светри чоловічі (Хакьков), власне кажучи?

Светри, джемпери або пуловери, в залежності від того, звідки Ви родом, - це в'язаний одяг, який покриває верхню частину тіла і руки; він може покривати і частину шиї, в залежності від типу ворота. Светри можуть бути визначені багатьма характеристиками – в першу чергу, кроєм або стилем, малюнком або в'язкою.

Існує кілька основних стилів светрів:

  •          Круглий виріз: це пуловери – светри з округлим, щільно прилеглим вирізом. Сьогодні вони є найпопулярнішим стилем светрів. Їх можна носити з сорочкою з коміром під нею, але там недостатньо місця, щоб носити краватку.
  •          V-подібний виріз: V-подібний виріз, по суті, такий же, як круглий, але має v-подібну форму. Завдяки крою, цей светр найкраще носити з сорочкою з коміром і краваткою або аскотом, що робить його ідеальним для офісу.
  •          Водолазка: деякі або всі шиї покриті цим светром. Водолазка – найвищі в плані ворота чоловічі светри (Харків), ціна яких на нашому сайті більш, ніж доступна. Їх можна носити самостійно з парою бавовняних штанів або синіх джинсів, або їх можна носити в звичайну п'ятницю в офіс під блейзером.
  •          Кардиган: Кардиган відкривається спереду, як сорочка або куртка, і закривається на кнопки або ґудзики. Найпоширеніша версія – однобортна, але деякі роздрібні торговці тепер пропонують двобортні версії, які виглядають як щось середнє між бушлатом і кардиганом. Знову ж таки, прибережіть кардигани на блискавці для спортивного одягу.
Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×