marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Купити джинси чоловічі недорого Львів рекомендує на сайті «MedicineWear»

Ми носимо джинси майже 150 років. Вони стали всюдисущими: всі їх носять! То чому буває так складно купити джинси чоловічі (Львів), які підходять? Невеликі відмінності між розмірами, тканинами, розмірами талії, обробкою та безліччю інших факторів можуть суттєво змінити вигляд двох пар джинсів на Вас; і це навіть не враховує Вашу особистість і  тип фігури.

Дуже часто нами керують тенденції: нам подобається те, що носять наші друзі, або навіть певна тканина чи вигляд, коли вирішуємо купити джинси чоловічі недорого Львів. Натомість шукайте модель, яка підходить Вашому тілу.

Багато споживачів купують пристосування, передбачені модою (можливо, skinny джинси чоловічі Львів). Якщо подивитися на це питання з погляду кравця або з технічної сторони, skinny (майже) ніколи не рекомендуватимуть. Щоб знайти пару джинсів, завдяки якій Вам буде комфортно і добре виглядатимете, враховуйте ці чотири особливості посадки:

  •         форма ноги;
  •         зріст;
  •         довжина;
  •         тканина.

Як на вибір пливає форма ноги?

Форма ноги – це те, що дає нам різні типи посадки. Це визначається трьома вимірами: стегно, коліно та нога. Всі вимірюються, коли джинси лежать рівно, а цифри потім подвоюються.

Стегно – це верхівка ноги, і воно вимірюється під прямим кутом безпосередньо під промежиною. Щоб отримати повну ширину стегна, обираючи чоловічі джинси (Львів), потрібно включити трохи тканини із задньої частини ноги, а не лише ширину передньої частини ноги. Коліно вимірюється на 35 см від шва від промежини. Відкриття ноги – це вимірювання по всьому краю.

Поєднання цих вимірів дає нам поняття про форму ноги. Але немає стандарту, як бренди та джинсові дизайнери поєднують виміри, щоб створити різні варіанти. Отже, у однієї марки форма ніг вільного крою може бути подібною до форми звичайної фігури іншої марки. І, очевидно, фактичні розміри варіюються залежно від розміру джинсів.

Це означає: для того, щоб знайти джинси (Львів) чоловічі, які зручні і добре виглядають, Ви не можете просто робити покупки джинсів, виходячи з того, як вони підходять. Вам потрібно приміряти їх або ретельно відміряти з джинсами, які вже є у Вас у власності. Виняток може бути припас, який Ви вже знаєте, але навіть тоді у Вас можуть бути розбіжності між виробничими циклами, тканинами та усадками.

До найпоширеніших категорій посадки належать: супер скіні, скіні, стрункі, звичайні та мішкуваті. І за винятком худих моделей, всі вони можуть мати пряму або конічну ногу. Тож ретельніше ознайомтеся із асортиментом, представленим у нашому каталозі, адже, окрім високої якості, на джинси чоловічі Львів ціни у нас завжди доступні!

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×