marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

 

Популярні стилі браслетів

Браслети привертають увагу до краси зап'ясть і рук. Їх ніжний дзвін – постійне нагадування про блискучу присутність, що перетворює навіть повсякденний наряд в більш святковий. Жінки протягом всієї історії, від Клеопатри до дружин президентів, носили браслети в якості декоративних аксесуарів, а сучасні жінки продовжують зберігати цю традицію.

Браслети з шармами

Браслет з шармами «дозрів» до мейнстріму з того моменту, як був надбанням маленьких дівчаток. Ці ювелірні вироби зазвичай починаються з ланцюжка на зап'ясті, яка може бути стерлінговим сріблом, золотом або нержавіючою сталлю. Власник додає висячі шарми до ланок, кожен з яких може мати особливе особисте значення.

Браслети-манжети

Браслет-манжета – широкий аксесуар, що може бути дуже простим або досить складним. На відміну від браслетів-обручів, вони мають отвір, що дозволяє протягувати через нього зап'ясті, але обіймати його більш акуратно один раз на місці. Цей популярний стиль браслета представлений безліччю стилів і дизайнів, до найбільш яскравим з яких відносяться широкі поліровані золоті або срібні варіації.

Тенісний

Тенісний браслет являє собою гнучкий браслет із застібкою, що складається з ряду діамантів або кристалів в симетричних золотих, срібних або платинових ланках. Згідно з міською легендою, тенісний браслет так названий на честь звичаю Кріси Еверти носити ювелірні вироби під час її тенісних матчів. Діамантовий тенісний браслет може продаватися за сто або кілька сотень тисяч доларів, в залежності від розміру і якості каменів.

Браслет з перлин

Перлинні прикраси зберегли свою популярність з давніх часів. Перламутрові браслети – обов'язкові аксесуари, які виглядають красивими «соло» і добре поєднуються з іншими типами браслетів. Вінтажні та антикварні перлинні браслети користуються великим попитом у тих, хто віддає перевагу традиційним прикрасам і перлам, добре збереженим з віком. Проте, багато старовинних перлин з часом висихають, стаючи менш блискучими, ніж їх недавно сформовані «колеги».

Шкіряні браслети

Шкіряні браслети чоловічі в даний час є популярними альтернативами металевим ювелірним виробам, що виражають нетрадиційну, різку естетику. Наручні браслети зі шкіри, прикрашені гірським кришталем, особливо привабливі для старшокласниць і студенток. Цей тип ювелірних виробів є легким і відносно недорогим, що дозволяє мати багато шкіряних браслетів на вибір в ювелірних скриньках.

Браслети з ниток

Вони створюють зовнішній вигляд декількох браслетів зі зручністю однієї застібки. Деякі з найбільш поширених матеріалів для браслетів з ниток включають в себе намистини, перли, прісноводні перли, шкіру, золото, срібло, пеньку і дерев'яні намистини. Деякі браслети поєднують нитки з різних матеріалів для більш еклектичного вигляду.

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×