marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Штани або спідниці – нескінченна дилема сучасної жінки

Коли стикаються з модою надзвичайних ситуацій, більшість жінок можуть покладатися на допомогу і думки своїх друзів, сім'ї, поради в інтернеті або навіть стилістів. Але є одна дилема, яка турбує кожну сучасну жінку і, схоже, так і залишиться невирішеною – вибір між штанами і спідницями.

Деякі жінки відстоюють право носити штани, оскільки вони вважають їх більш зручними, а інші носять спідниці більшу частину часу, оскільки вважають їх більш жіночними. Сьогодні ми дамо вам кілька порад щодо вибору спідниць і брюк для багатьох випадків, в надії на те, що це допоможе Вам вирішити дилему століття!

Коли готуєтеся до звичайного дня в офісі, повинні пам'ятати, що кожне робоче місце віддає перевагу іншому дрес-коду. Хоча деякі місця, наприклад, творчі рекламні агентства тощо, дозволяють своїм співробітникам працювати в джинсах, в інших установах, наприклад, державних органах, це явно заборонено. Незалежно від того, де Ви працюєте, є кілька варіантів, які можуть задовольнити смак багатьох жінок.

Якщо Ви запланували невимушений день у парку або гуляєте в торговому центрі, мабуть, вважаєте комфорт найважливішим аспектом. Хоча штани вважаються комфортним вибором одягу, деякі жінки відчувають себе ще більш комфортно в спідниці або сукні. Щоб допомогти Вам вибрати, ми радимо детально вивчити наш каталог на предмет моделей, які можуть бути придатними для комфортного проведення часу на вихідних.

Кілька причин, чому спідниці кращі від штанів

Чому спідниці краще штанів? Хоча, це цікава тема для обговорення, але згідно з опитуваннями дівчата підтримують спідниці більше, ніж штани. Отже, тут ми розглянемо деякі причини для покупки жіночих спідниць.

  1.        Спідниці забезпечують більше потоку повітря: коли на вулиці жарко, тоді носіння спідниці дає змогу відчувати себе прохолодніше, і дає більше потоку повітря порівняно з брюками або навіть шортами.
  2.        Універсальність. Спідниці підходять для будь-якого випадку або для будь-якого дня, так як Ви можете піти з робочого місця в торговий центр і навіть на пляж, носячи спідницю. Відчувати прохолоду в спідниці краще, ніж підсмажуватися в обтягуючих штанях.
  3.        Зручні в порівнянні з будь-якими іншими «низами». Ви ніколи не відчуєте, що застрягли в своєму вбранні, і забудете про свербіння зі спідницями.
  4.        Легше сходити в туалет. Цю причину, ймовірно, підтримають всі дівчата, так як спідниці не вимагають ніяких зусиль у знятті і надяганні.
  5.        Вони менш обмежуючі. Ви зможете вільно пересуватися в спідницях, і не будете відчувати обмежень, таких як у штанах і шортах.
Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×