marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Як носити худі?

Любителі комфорту радіють: чоловіча мода тепер ще більш невимушена, спортивний одяг все більше схожий на розкішний, а розкішний одяг повертається в режим дозвілля. Про що це говорить? А про те, що толстовка з капюшоном або худі – це Ваш розкішний варіант на сьогодні. Але, перш ніж Ви почнете одягати її з будь-якого приводу, є кілька правил, яких потрібно дотримуватися.

Худі: історія походження

Як і більшість речей в чоловічій моді, блуза-худі мала скромний початок: бренд спортивного одягу Champion почав випускати толстовки на початку 1930-х років, додавши до них капюшон, щоб захистити спортсменів і робітників від стихії. Тим часом спортивні команди коледжів почали просити більш теплий одяг для зими, що призвело до того, що толстовка з капюшоном була прийнята молодою Америкою в шістдесяті роки.

До сімдесятих років хіп-хоп культура розвивалася на вулицях Нью-Йорка. Тут толстовка була популяризована художниками-графітистами, брейк-дансерами і баламутами, які хотіли якимось чином уникнути поліції, тож накривалися капюшонами. До вісімдесятих фігуристи-ренегати теж були постачальниками толстовок, в той час як жорсткий гангста-реп дев'яностих закріпив толстовку з капюшоном як знак соціального бунту і включення в субкультуру.

Перенесемося на двадцять років вперед, і маскувальні здібності толстовки тепер служать іншій меті завдяки її неймовірному комфорту і преміальному повороту. Продуктивність і невидимість – не єдині пріоритети для сьогоднішньої толстовки: коли купуєте свою наступну толстовку, шукайте якісну майстерність, хорошу посадку і універсальність.

Як правильно носити худі?

Різновид на блискавці, так само як і блейзер, призначений для носіння відкритої або застебнутої на блискавку худі, в залежності від погоди і загального обмундирування. Можна носити блискавку з розумом, і вона більш універсальна: її можна зняти, не зіпсувавши волосся, і розстебнути блискавку всередині дня, якщо відчуєте тепло.

Різновид пуловерів трохи просторіше за формою: більш високі лінії шиї, ковзаючі розрізи і відсутність ребристого подолу також частіше зустрічаються у цього типу, підвищуючи комфорт над класом. Цей стиль є культовим стилем толстовки і асоціюється з тим, щоб залишатися теплим і затишним. Зрештою, його слід тримати вдома.

Правила підгонки худі

Як правило: толстовка з капюшоном повинна бути приталеною, плечі повинні бути щільно прилеглими, а бічні сторони толстовки повинні слідувати за драпіруванням тулуба, - «хвилясте» тіло відразу створює неохайний вигляд; функціонально це робить нашарування жорстким і брудним, створюючи згустки, рулони тканини, коли вони поміщаються під верхнє пальто або куртку. Якщо толстовка – це Ваш верхній одяг, Ви можете дозволити собі більше місця. У кожного хлопця повинна бути одна приталена і одна розслаблена толстовка, щоб покрити обидві основи стилю.

- Знову ж таки, думай про комфорт. Ніколи не йдіть на супер щільну посадку. Якщо носите сорочку з довгим рукавом, Ви захочете мати достатньо місця, щоб зручно засунути руку в рукав. Крім того, посадка повинна дозволяти накладати багатошаровість, надягати куртку плавно, поверх толстовки, не згинаючись.

Тканини для толстовки з капюшоном

Вам також потрібно вибрати правильну тканину. Бавовняний трикотаж – це оригінал (і найкращий). Його люблять спортсмени, а тепер і «міські джентльмени». Бавовна зупиняє проникнення повітря (таким чином, зберігаючи тепло), поглинає піт і дихає, коли температура тіла нагрівається під ним. Крім того, даний матеріал дуже зручний.

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×