marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Ключем до відмінного наряду є аксесуари, і майже будь-який наряд може бути посилений поясом для створення різних LOOKів. Ремені можуть бути простими і класичними, сміливими і фанковими, ошатними або будь-якими іншими за стилем. Одним з ключів до вибору правильного ременя для будь-якого спорядження є вибір аксесуару, який підходить правильно. З'ясовуючи, який розмір обрати, особливо при покупці онлайн, де немає примірочних, може поставити в глухий кут багатьох людей. Однак, якщо Ви знаєте кілька простих правил, вибір правильного розміру ременя не створить зайвих клопотів, при цьому гарантує, що Ви залишитеся задоволені своєю покупкою і будете насолоджуватися носінням нового ременя протягом тривалого часу.

Як вимірюються ремені?

Перш, ніж зможете обрати правильний розмір ременя, потрібно зрозуміти, що насправді означають мітки розміру на поясах. Як правило, ремені вимірюються від краю пряжки до середнього отвору. Цей вимір зазвичай не включає саму пряжку, хоча невелике число виробників включають і її довжину в вимір, який після цього проштемпелевано на задню частину пояса, тому числом 32, 34, 36 на поясі буде зображений розмір. Оскільки ремені одягаються навколо штанів, а не тільки навколо талії, правильно підходящий ремінь, зазвичай, трохи більше, ніж розмір талії або штанів.

Вибір чоловічих ременів

Вибір правильного розміру є лише частиною рівняння – Ви також повинні обрати для себе правильний стиль ременя. Чоловічі пояси бувають двох основних типів: повсякденні і формальні. Спосіб визначити різницю полягає в перевірці ширини ременя. Гарне емпіричне правило –буквально використовувати великий палець: якщо ремінь приблизно такої ж ширини, як Ваш великий палець, це пояс для костюмів; якщо він ширше, то це повсякденна модель. Повний чоловічий гардероб повинен включати в себе як мінімум по одному з кожного виду. Хоча чоловічі пояси бувають самих різних кольорів, якщо Ви не впевнені, що саме потрібно, просто зосередьтеся на трьох основних кольорах: чорному, коричневому і коньячному.

Вибір жіночих поясів

Як правило, жіночі ремені випускаються в набагато ширшому діапазоні кольорів, стилів і матеріалів, ніж чоловічі аналоги. Замість того, щоб вибирати між формальним і випадковим, вибір жінок варіюється від нарядного до повсякденного, сучасного міського до жіночого, вінтажного і багато іншого. В принципі, тип жіночого поясу, який обираєте, залежить від загального вигляду, який збираєтеся створити.

Коли Вам потрібно виглядати професійним, вишуканий шкіряний ремінь, ймовірно, є хорошим вибором. Для класичного повсякденного виду коричнева або чорна шкіра, простий, але яскравий червоний пояс, або навіть зношена шкіра можуть допомогти досягти бажаного вигляду. Плетений або розшитий бісером пояс, низько спадаючий навколо стегон, може надати гарний, жіночний вигляд, як і широкий пояс, затягнутий навколо талії улюбленої сукні.

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×