marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Як підібрати сукню або плаття за типом фігури?

Кожна жінка по своєму красива і має свої сильні сторони, незалежно від розміру, але неправильно підібрані спідниці або сукні здатні зіпсувати навіть саму ідеальну фігуру. Як же правильно підібрати одяг і зробити свою фігуру привабливою?

Ми допоможемо Вам вибрати плаття будь-якого розміру, яке буде підходити по типу Вашої фігури. Для правильного вибору сукні важливо знати кілька правил, які допоможуть не губитися серед безлічі різноманітних суконь:

  •          одяг повинен пропорційно врівноважувати верх і низ фігури.
  •          співвідношення талії приблизно має становити 70% до стегон.

Типи фігури поділяються на п'ять основних категорій. Якщо Ви визначитеся з типом своєю фігурою, то зможете безпомилково вибрати ідеальне плаття.

1. Сукня для фігури «пісочний годинник». Особливості такої фігури – правильне співвідношення талії до стегон і грудей – красиві силуети, незалежно від розміру фігури.

Яке плаття вибрати для фігури «пісочний годинник»?

Якщо Ви володарка такої фігури, значить Вам дуже пощастило. Насправді, красуням такого типу не потрібно дуже морочитися з вибором сукні – навіть для дівчат великого розміру досить того, щоб плаття не було занадто в обтяжку.

2. Фігура «трикутник». Особливість фігури – тендітні плечі, маленькі груди і виражена талія, але масивний низ. Такий тип фігури дуже жіночний і ніжний.

Які сукні вибрати для фігури «трикутник»?

Для дівчат великого розміру головною проблемою є широкі стегна і маленькі груди – для вирішення такої проблеми вибирайте сукні зі світлим верхом і темним низом; якщо Вам подобаються прямі сукні, краще купуйте плаття футляр з яскравими деталями на грудях. Низ сукні краще не перевантажувати зайвими деталями і яскравими квітами.

3. Фігура «перевернутий трикутник». Особливості даної фігури – масивні плечі, маленькі стегна і не виражена талія: ще така фігура називається спортивною; але великою перевагою є пишний бюст.

Які сукні краще вибрати для фігури «перевернутий трикутник»?

Щоб пропорційно вирівняти фігуру, використовуйте глибокі V-подібні вирізи або сукні на бретелях; щоб візуально збільшити стегна, купуйте сукні зі спідницею, що розширюється донизу.

4. Фігура «прямокутник». Дана фігура має такі недоліки, як відсутність талії і мало виражені вигини фігури. Такий тип найближче до фігури «пісочний годинник», яка вважається ідеальною.

Яку вибрати сукню для фігури «прямокутник»?

Купуючи сукні для такої фігури, важливо враховувати той факт, що Вам необхідно самій візуально моделювати свої форми. Найкраще підійдуть сукні зі щільної тканини, які тримають форму, з яскравими акцентами на грудях у вигляді вирізів і декольте.

5. Фігура «овал». Цьому типу притаманний повний живіт і великі стегна; таку фігуру ще називають «яблуком». Найчастіше такий тип зустрічається у жінок великого розміру, але, все ж, в даній фігурі є величезна перевага – красивий, пишний бюст.

Плаття для фігури «овал»

Найкраще на такій фігурі виглядає плаття, довжиною трохи нижче коліна.

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×