marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Жіночий дрес-код у стилі Smart Casual

Дрес-коди є непростими для розуміння, і хоча ми всі чули про smart casual, термін все ще може викликати плутанину та паніку у багатьох. На щастя, ми тут, щоб допомогти, «проливши» трохи необхідного світла на цей неоднозначний тип одягу. Отже, якщо Вам цікаво, що це за «розумний» спосіб одягатися, або шукаєте стильні ідеї нарядів, це зручне керівництво виявиться цікавим для Вас.

Що таке Smart Casual для жінок?

Smart casual – це дещо неоднозначний дрес-код, який вимагає вишуканого, але розслабленого одягу. Як такий, що для ідеального вигляду вимагає рівноваги. При одяганні з нагоди цього дрес-коду, спробуйте підібрати предмети, які виглядають елегантно, але при цьому є зручними.

Завдяки вишуканій, але розслабленій естетиці, «розумне» повсякденне вбрання часто плутається з діловим дрес-кодом. Хоча багато одягу може потрапити в обидві категорії, між ними є відмінності. Наприклад, бізнес-кежуал має тенденцію до більш консервативного стилю одягу, тоді як смарт-кежуал одяг може бути більш модним.

Коли потрібно носити SmartCasual?

Smart casual – це стандартний дрес-код і, як такий, необхідний для багатьох заходів, включаючи вечері, весілля, робочі функції тощо. На щастя, тип події може допомогти Вам у тому, що носити. Отже, при плануванні свого вбрання у стилі смарт-кежуал, не забувайте зберігати функцію, місце розташування та інших гостей.

Для вечері. Вас запросили на вечерю з дрес-кодом у стилі smartcasual? Не панікуйте. Є багато чудових нарядів, які підійдуть і зможете їх носити, не виглядаючи нудним. Щоб закріпити ідеальний вигляд, просто змішайте класичні предмети, наприклад, пару чорних штанів, з тими, які є більш захоплюючими, для верхньої частини наряду.

Весільний наряд. Весільне вбрання у  цьому стилі може бути складним, оскільки Ви не хочете, щоб воно виглядало надмірним або недостатнім. Щоб закріпити вигляд, спробуйте обрати шикарне плаття в зручному розрізі. Потім з'єднайте його з низькими каблуками та аксесуарами. Альтернативно, комбінезон або стильні штани з топом можуть створити відмінний варіант.

Для офісу. У сучасному світі все більше офісів вибирають «розумний» дрес-код, який, на відміну від бізнес-кежуал, є більш універсальним. Тому, хоча Ви все одно повинні бути професійними, немає причин не додавати стильного вигляду у Ваш образ. Щоб зробити це, розгляньте обмін звичайних штанів на спідницю або виберіть модний костюм. Крім того, тримайте одяг простим і додайте кольорів та аксесуарів.

Для буденних справ. Незалежно від того, чи збираєтеся Ви на чай з друзями або на неформальну зустріч з клієнтами, створити «розумний» повсякденний образ на денний час нескладно. На відміну від більш формальних подій, таких як весілля або вечері, загальні події дня пропонують гнучкість у тому, що Ви можете носити. Таким чином, усе від штанів з шикарним топом до спідниці міді і светра може працювати.

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×