marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Жіночий одяг у стилі Business Casual

Спроба розшифрувати стиль business casual для жінок може виявитися трохи складнішою в сьогоднішньому робочому середовищі, і може змінюватися залежно від того, де Ви працюєте. Оскільки підібраний належним чином одяг часто може допомогти в кар’єрі або зашкодити їй, доцільно дотримуватися декількох простих правил, коли мова йде про бізнес-кежуал для жінок. Тож у даній статті пропонуємо ознайомитися з основними методами та порадами, які потрібно пам'ятати для щоденного ділового одягу, спеціальних заходів та ділових поїздок. Тож давайте почнемо…

Що таке повсякденний діловий стиль одягу для жінок?

Найпростіший спосіб пояснити, що представляє собою жіночий бізнес-кежуал – уявити гібрид професійного та повсякденного одягу. Для більшості компаній businesscasual є повсякденною потребою, і Ви можете змішувати елементи більш формального ділового одягу, як блейзер, спідниця або брюки, але їх не потрібно носити разом. Також доцільно, щоб більшість Вашого ділового одягу була нейтральною: чорною, сірою, темно-коричневою, коричневою, бежевою та білою. Починаючи з основних «нейтральних» частин, а потім додаючи деякі інші кольори, Ви можете показати свою особистість і не виглядати банально.

Штани. Є очевидним вибором і основним варіантом для більшості жінок на робочому місці. Переконайтеся, що вони Вам добре підходять, без зморшок і потертих рубців або розірваних швів. В якості текстур тут можуть виступати шерсть, бавовна (включаючи вельвет), льон і габардин, а також можна додати поліестер, за яким легко доглядати. Сьогодні також існує хороший вибір кольорових джинсових тканин, просто переконайтеся, що колір чистий, без вицвітання, і вони мають властивість розтягуватися, щоб зробити їх більш зручними для сидіння протягом тривалого періоду часу.

Сорочки і блузки. Щоб додати сплеск кольору до наряду, подумайте про блузки і топи – є широкий вибір моделей, в симпатичних кольорах, які доповнять Ваш тон шкіри і колір очей. Пастелі, тони коштовностей, шотландка, приглушені квіткові і принти є прийнятними. У холодні місяці обирайте довгі або ¾ рукава, для весни і літа – короткі.

Светри. Ви також можете носити светри різними способами, але варто пам’ятати, що важливою тут є підгонка, тому намагайтеся триматися подалі від будь-чого занадто мішкуватого або непідходящого. Тонкодисперсні в'язки найкраще працюють; громіздкі светри не стільки.

Жилети та жакети. Є більш необхідними протягом холодних місяців для теплоти, коли повертаєтеся до дому чи йдете геть, при цьому зважаючи, що Вам потрібно мати верхній одяг, щоб виглядати професійно.

Сукні та спідниці. Незважаючи на те, що штани можуть бути Вашим casual-одягом для бізнесу, не забувайте про спідниці та сукні. Блузки, які Ви носите зі своїми штанами, швидше за все, добре поєднуються зі спідницею. Спробуйте олівець, A-силует або спідницю зі складками у вигляді смугастого або ялинового малюнка. Кольорові спідниці прекрасні, але тримайтеся подалі від яскравих кольорів і принтів.

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×