marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Шкарпетки жіночі. Каталог

Сортування:

Жіночі шкарпетки: що треба знати, щоб купити підходящу пару?

Той, хто коли-небудь повинен був лікувати пухирці на натертих взуттям ногах у середині завантаженого роботою дня, скаже вам, що жіночі шкарпетки – та частина одягу, на яку Ви не можете дозволити собі поскупитися. Тим не менш, в епоху, коли ми всі намагаємось робити більше, використовуючи менше, впевнені, що Ви захочете підібрати таку пару чи навіть кілька, які будуть відрізнятися високою якістю та доступною ціною. Залежно від того, що Ви плануєте робити в цих шкарпетках, скільки часу збираєтеся носити їх, і наскільки інтенсивним є звичайний рівень активності, купити жіночі шкарпетки може бути не так просто, як здається на перший погляд. Наша команда інтернет-магазину польського бренду одягу Medicine переконана, що обравши правильну пару для будь-якої діяльності, можна зберегти день як у повному комфорті, так і захисті Ваших ніг, для чого вирішили підготувати цю статтю і вказати основні моменти, на які слід звертати увагу під час покупки.

Матеріал. Вибираючи шкарпетки жіночі, спочатку подивіться на вміст тканини. Ви побачите, що більшість шкарпеток виготовляються із суміші різних матеріалів. Розуміння «плюсів» і «мінусів» кожного допоможе прийняти більш обґрунтоване рішення:

  • Вовна мерінос. Коли люди думають про вовну, то зазвичай асоціюють її із зимою і холодною погодою, але вовна мерінос настільки дихає, що таку тканину можна носити цілий рік. Виготовлена з вовни овець-мериносів, які живуть переважно в Новій Зеландії, ця пряжа надзвичайно м'яка, не «кусається», дуже міцна, а також здатна протистояти запаху та зсіданню після прання. Надзвичайно популярний серед туристів і спортсменів завдяки своїй здатності до швидкого випаровування вологи.
  • Акрил. Менш дорога, ніж вовна меріносів, акрил – це всебічно універсальна тканина, яка є комфортною, забезпечує хорошу амортизацію і висихає досить швидко.
  • Бавовна. Якщо «поєднується» вологість шкіри з натиранням взуттям, маєте всі шанси утворення пухирців. На жаль, бавовняні шкарпетки настільки добре вловлюють вологу, що після кількох кілометрів бігу або інтенсивного пішого туризму, вони будуть схожими на мочалки, обмотані навколо ніг. Тому для високоаеробного використання обирайте шкарпетки з низьким вмістом бавовни або взагалі не бавовняні. З іншого боку, бавовна є найдешевшою тканиною і ідеально підходить для повсякденного одягу.
  • Нейлон. Нейлон змішаний з іншими тканинами, часто складає від 20% до 50% тканини носка. Нейлон додає міцність і швидко висихає.
  • Еластан, спандекс чи лайкра. Цей матеріал трохи розтягує і дозволяє носкам правильно розміщуватися. Зазвичай лише ці невеликі відсотки (від 2% до 5%) вмісту тканини шкарпеток складаються з цих матеріалів.

Висота шкарпеток. В даній категорії нашого сайту Ви зможете підібрати як короткі шкарпетки жіночі, які майже повністю приховуються взуттям, так і довгі (гольфи), якщо навпаки захочете, щоб їх могли побачити оточуючі.

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×