marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Підвіски, кольє. Каталог

Жіноче кольє: що потрібно знати і враховувати, щоб купити жіноче кольє?

Правильно підібрані жіночі кольє або кулони додадуть стиль всьому, що Ви носите. Крім того, що вони є модним подарунком, їх краса і екстравагантність дають Вам можливість здійснити класичний романтичний жест, вперше одягнувши одне з них на шию Вашої обраниці.

Загалом, жіноче кольє, купити яке пропонується в цій категорії нашого інтернет-магазину «Medicine», визначається як будь-який тип ланцюжка або послідовності, що складається з благородного металу або дорогоцінного каміння. Доступні також підвісні варіації з одним діамантом, самоцвітом, витонченим металом або перлинами, зазвичай підвішених на ланцюжку. Ланцюжок перлин – це послідовність тісно нанизаних на нитку або металічний ланцюжок перлин.

Металічні ланцюжки. Цей варіант поєднується з усім: тонкий ланцюжок з платини довжиною в кольє, додасть нотку блиску. Подумайте про те, щоб подарувати їй ланцюжок з 18-каратного золота, щоб додати елемент візуального інтересу до її гардеробу.

Намисто. Намиста бувають різних стилів, в тому числі більш важкі ланцюги, ланки і коси. Деякі намиста мають фіксований набір діамантів або дорогоцінних каменів, в той час як інші мають камені, що заповнюють собою всю довжину. Підвіски прикрашені діамантами, дорогоцінним камінням або тонкими металевими конструкціями, які підвішені на ланцюжку.

Перлинні нитки. Перлинні нитки є невід'ємним елементом жіночого ювелірного гардеробу. Вона може носити їх з сукнею, щоб створити стильний образ.

Жіночі кольє з підвісками з каменів-солітерів. Простий дизайн підвіски-солітера дозволяє зосередити всю увагу на прекрасному діаманті, перлині чи коштовному камені у центрі. Ці речі поза часом можна носити з сукнею або з джинсами.

Купити жіноче кольє в якості подарунка

Багато жінок починають з ниток штучних перлів, тому нитка прісноводних перлів стане дуже гарним подарунком для молодої дівчини. Якщо у Вас є особливий привід, наприклад, день народження або перша річниця весілля, розгляньте кулон з солітером, прикрашений перлами або діамантом. Для особливого випадку, наприклад, п'ятирічного або десятирічного ювілею, можете подарувати перлини Акойя – найкрасивіші білі перлини, завдяки яким вона буде згадувати цей випадок при кожному надіванні цієї прикраси. Але якщо це подарунок для веселого випадку, наприклад, з приводу відпустки або просування по службі, розгляньте підвіску з дизайном з 18-каратного золота, платини або стерлінгового срібла – це модні речі просто для задоволення.

Довжина і ширина

Кольє прекрасно працює на довгій, тонкій шиї (загальновідома «лебедина шия»). Кольє на короткій шиї може зробити цю шию короткою і, можливо, ширше, ніж є. Широка коротка шия не може «розворушити» кольє, особливо широке. Зморшкуваті шиї потрібно тримати подалі від коротких і вузьких намист. На жаль, вони звертають увагу на ці зморшки – використовуйте довші намиста, можливо, з приголомшливим кулоном, щоб відвернути небажані погляди.

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×