marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Шарфи чоловічі. Каталог

Сортування:

Чоловічі шарфи – зимовий аксесуар №1

Шарфи чоловічі були основним елементом у одязі сильної статі більше двох тисяч років. Історично використовуваний деякими з найрозумніших лідерів нашого світу, шарф – змістовний аксесуар шийного вбрання, який прикрашає наші шиї так само довго або навіть довше, ніж галстуки та метелики. У цій статі нашого інтернет-магазину, присвяченого брендовому польському одягу та аксесуарам від Medicine, окрім вражаючого кількістю різноманітних моделей каталогу, є невеличке керівництво, з якого Ви дізнаєтеся все про чоловічі шарфи: історію, матеріали та якості, за винятком, хіба що, яким способом його пов'язати у себе на шиї!

Трохи історії

Шарфи чоловічі, звичайно, мають релігійні конотації, але також використовуються для забезпечення тепла, чистоти і, звичайно, моди. Хоча багато хто схиляється до історій, пов’язаних із використанням цих речей Терракотовими солдатами у Китаї, насправді шарф пройшов досить довгий шлях від часів Стародавнього Риму, де його спочатку було названо Sudarium – словом, буквальний переклад якого означає "спітнілий одяг". Він використовувався в Римі для чистоти, а тканинний шарф часто носили прив'язаним до талії чоловіка, або злегка обгорнув шию в більш теплі дні. У випадку формальної справи шарф носився майже завжди, а різні види тканини могли легко відокремити заможних і впливових членів суспільства від решти. Тепер шарфи чоловічі можна побачити щодня, оскільки представники сильної статі постійно носять їх як для чистоти, так і в якості способу продемонструвати свій статус або елітарність у суспільстві.

Популяризовані голлівудськими знаменитостями в кіно та прем'єрах, чоловічі шарфи стали все частіше прикрашати шиї «зірок» на регулярній основі. Як фактор, що викликає більшу популярність, бренди виросли на міжнародному рівні, присвячуючи себе виготовленню шарфів виключно або на додаток до інших моделей. Ми повинні лише подивитися на деякі з найвідоміших торгових марок в Америці, таких як Brooks Brothers, Ralph Lauren та J. Press, щоб побачити, що навіть найбільші галантереї вводять лінії шарфів. Але і у нас можна чоловічі шарфи купити, які представляють собою не лише необхідний у холодну погоду, але й стильний аксесуар, - колекція від Medicineрозрахована на те, що кожен тут знайде щось до смаку!

Сьогодні чоловіки носять шарфи у різних кліматичних умовах, як допоміжний, так і захисний шар у холодні зимові місяці, і строго в якості модного аксесуара в більш теплих кліматах. Це стало можливим завдяки широкому асортименту форм, візерунків і кольорів, виконаних з багатьох різних матеріалів: фактично, це не є чимось надзвичайним, якщо в теплий літній день чоловіки вкриті лляним або бавовняним шарфом; крім того, цілком нормально бачити чоловіка у білому або кольоровому формальному шарфі. Для більшості чоловіків єдиний шарф вже не є нормою, і вони володіють кількома шарфами різних кольорів, візерунків і виготовлено з різних тканин.

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×