marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Шкарпетки чоловічі. Каталог

Сортування:

Шкарпетки чоловічі: як визначитися з підходящою парою?

Можливо, шкарпетки чоловічі – не найцікавіше, про що треба прочитати, але Ви дійсно не захочете, щоб цей елемент одягу виявився неправильним. Достатньо того факту, що ми одягаємо їх кожен день, а якщо ні, то все одно не завадять поради про те, як тримати своє взуття (і ноги) свіжими. Більшість представників сильної статі не дуже замислюється над їх вибором перед покупкою, і потім, коли після чергового дня шукають, чим би залікувати утворені пухирці від натирання, шкодують про це. Тому команда інтернет-магазину Medicine, що представляє вироби знаменитого польського однойменного бренда, в даній статті вирішили акцентувати Вашу увагу на кількох основних моментах, які допоможуть купити чоловічі шкарпетки, які будуть не лише практичними, але й стильними.

Дійсно, чоловічі шкарпетки забезпечують комфорт Вашим ногам, незалежно від того, який вид активності виконується, будь то похід у гори або прогулянка по місту. Вони важливі і, хоча переважна більшість представників сильної статі не завжди сприймає їх у такому сенсі, іноді це може стати в нагоді. Отже, при покупці шкарпеток потрібно враховувати Ваші потреби, бюджет і те, наскільки пара, що сподобалася, поєднуватиметься із Вашим взуттям.

Перші враження життєво важливі для повсякденного використання, адже Ви хочете виглядати якнайкраще у будь-який час! Отже, коли Ви обмірковуєте покупку куртки, джинсів, футболки та аксесуарів, чому б не включити до цього списку і шкарпетки? Шкарпетки чоловічі більше не повинні бути чорними, а дні, коли шкарпетки, що відповідають твоїм брюкам, є єдиним варіантом, вже давно у минулому!

Вірте чи ні, шкарпетки також дуже важливі для життя Вашого взуття. Оскільки ноги схильні до потовиділення, це може призвести до пошкодження взуття, що висвітлює важливість хорошої якості пари шкарпеток. Таким чином, всі шкарпетки можуть бути однією з найважливіших частин Вашого одягу.

Загальні правила вибору шкарпеток:

  • Ніяких тонких / вишуканих шкарпеток для спортивного взуття.
  • Якщо Ви не впевнені, як носити шкарпетки, дотримуйтесь чорного кольору.
  • Переконайтеся, що чоловічі шкарпетки відповідають один одному і не мають видимих отворів. Це звучить очевидно, але в цьому досить легко зробити помилку.
  • Пам'ятайте, що Вам потрібно переконатись, що вони добре «вписуються» в загальний образ, і Вам не доведеться цілий день звертати на них увагу, намагаючись приховати за штанинами.
  • Гарна пара шкарпеток повинна не тільки поглинати піт, але й поширювати потік через матеріал на зовнішню поверхню, яка є фактичним процесом, що називається всмоктуванням.
  • Носок повинен пом'якшувати ногу під час ударів об землю, а також запобігати натиранню шкіри від внутрішньої сторони взуття.
  • Якщо Ви не знаете, які кольорові шкарпетки носити з джинсами, чорний – це Ваш «найбезпечніший» варіант.
Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×