marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Одяг аутлет в інтернет -магазині MEDICINE.Жіночий одяг.Фото

АУТЛЕТ ПРОПОЗИЦІЯ

Сортування:
Аутлет пропозиція обмежена. ПОСПІШАЙТЕ! Зараз цю сторінку переглядають 2 людей.

Аутлет-пропозиція для жінок: чим привабливий наш аутлет жіночого одягу?

Комерційний ринок розвинувся до того моменту, коли роздрібний продаж більше не має монополії на споживчий світ. Щоб розібратися, споживачі колись покладалися майже беззастережно на роздрібні торговельні точки у пошуках необхідних товарів, але сьогодні їх можна придбати в інтернет-магазинах, аукціонах, оптових торговельних точках, центрах ліквідації, а в деяких випадках Ви навіть можете звернутися безпосередньо до виробника. Частково саме останній варіант і представляє наша аутлет-пропозиція для жінок, адже наш сайт являється офіційним представником відомого польського бренда «Medicine», що спеціалізується на виготовленні стильного одягу, аксесуарів та навіть взуття. Але для того, щоб зрозуміти усі принади цієї категорії, необхідно більш детально зупинитися на питанні, що ж взагалі собою являє таке поняття, як аутлет.

Погодьтеся, що навряд чи знайдеться хоч одна жінка або дівчина, здатна пройти повз вивіску «SALE» чи «OUTLET», підсвідомо розуміючи, що ці чудові слова означають нечувані знижки, і нарешті з’являється нагода придбати собі нову сумочку, про яку так давно мріяла, гаманець чи навіть щось із одягу, розраховуючи заплатити ледь не половину вартості. І хоча обидва цих поняття дійсно означають розпродаж, на якому стильний брендовий жіночий одяг та аксесуари можна купити за знижкою, сума якої нерідко досягає 70% початкової ціни, між поняттями аутлет жіночого одягу та розпродаж є певні відмінності.

Outlet жіночого одягу – по суті, розпродаж, який має на меті продати залишки минулорічних колекцій, що з тих чи інших причин залишилися без уваги покупців «залежуватися» на вітринах магазинів чи взагалі на складських приміщеннях. І, що найбільше цінять споживачі – те, що таке бажання виробника супроводжується «різанням» цін навпіл (інколи – ще більше), і, наприклад, сукню, яка коштує 459 грн, можна придбати всього за 259 грн, при цьому Ви і оточення навряд чи розпізнає у такому стильному і вишуканому вбранні представника минулорічної колекції, який виявився незатребуваним.

Sale жіночого одягу (або ж розпродаж) – також акція, що має на меті позбавлення залишків колекцій, давність якої не грає ключової ролі. Мається на увазі, що найчастіше зі знижками, схожими за величиною до аутлета, продаються товари «неходових» розмірів, які можуть бути необов’язково минуло- або навіть позаминулорічними, - такою річчю може бути навіть сорочка розміру XS із нової колекції, яка не продається і виробник, цілком слушно, не бажає нагромаджувати їх на вітринах чи складах.

Враховуючи усе вищесказане, можна зробити висновок, що навіть у такого явища, як знижка, є свої тонкощі і, відштовхуючись від назви акції (розпродаж чи аутлет-пропозиція), Ви будете вміти розрізняти їх і розуміти, якого роду товари на Вас чекають. Тож якщо для Вас не є суттєвою «свіжість» колекції одягу, а просто цікавить стильний і якісний жіночий брендовий одяг, рекомендуємо уважніше придивитися до представлених в цій категорії варіантів.

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×