marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Кращі дихаючі тканини для носіння влітку

Ця стаття про кращі тканини для теплої погоди допоможе не тільки добре виглядати, але і відчувати себе чудово протягом усього літа.

Чи можна залишатися прохолодним і модним цього літа, будь то на роботі або в грі? Так, якщо розумно підбираєте собі одяг! Однак неправильний вибір може привести до появи видимих плям поту, неприємного тепла і стійкого запаху. Щоб знайти ідеальний одяг для спекотної погоди, подумайте про його повітропроникність, вологостійкість, плетіння і підгонку: незалежно від того, чи ви віддаєте перевагу натуральній, органічній, синтетичній або змішаній тканині, є безліч чудових варіантів на вибір.

По-перше, давайте визначимо деякі терміни, які Ви, напевно, чули, що використовуються для опису певних типів тканин:

Повітропроникність – це здатність повітря проходити через одяг, щоб прискорити випаровування поту. Чим щільніше переплетення, тим щільніше тканина і тим менше вона дихає: наприклад, шамбре і джинсова тканина зроблені з бавовни і мають однакове переплетення. Однак джинсова тканина використовує набагато більш товсту пряжу і більш щільне переплетення, що робить її більш міцною, але менш дихаючою; джинси – хороший вибір для холодної погоди, але не для спеки.

Вологовідділення – це здатність матеріалу відводити вологу від шкіри, не поглинаючись при цьому самою тканиною. Бавовна, хоча і дихаюча і часто легка, поглинає і утримує вологу, не виводячи її на поверхню. Шерсть і деякі синтетичні матеріали відмінно відводять вологу від шкіри до поверхні одягу, де вона випаровується, не залишаючи відчуття липкості.

Швидковисихаючі тканини допомагають зберігати прохолоду: якщо тканина залишається вологою, вона руйнує мету вбирання; це особливо важливо, якщо Ви живете у вологому кліматі.

Натуральні дихаючі тканини

Давайте поглянемо на кращі натуральні, дихаючі тканини.

Бавовна. Це «фаворит» спекотної погоди, тому що вона дуже дихаюча і універсальна. Вона поставляється в багатьох різних переплетеннях, включаючи Джерсі (матеріал футболки), шамбре, поплін і інші. Допомагає тримати Вас прохолодним, але, оскільки матеріал поглинає вологість, це краще підходить для занять з низьким рівнем поту (а не в якості одягу для тренування). Бавовна дуже добре приймає барвник, міцна, м'яка і миється, - лише деякі з причин, чому так багато одягу виробляється з бавовни, в тому числі ділового одягу. Єдиний «мінус» полягає в тому, що бавовна не відводить вологу, може показувати плями поту і може стискатися в процесі прання/сушіння.

Льон. Ще одна тканина, яка зазвичай асоціюється з високою повітропроникністю і прохолодним, вітряним літнім одягом; виготовляється з лляної рослини. Відносно великі волокна і вільні, відкриті переплетення, використовувані при виробництві лляного одягу, роблять його дуже крутою тканиною для носіння і відмінною заявою моди. Його довговічність, повітропроникність і легкий догляд зробили його улюбленим для постільних речей: на жаль, білизна легко морщиться, вбирає і утримує вологу, а висихає повільно.

Шовк. Ще одна дуже дихаюча тканина, легка і добре драпірується. У поєднанні з вовною створює красиві тканини для костюмів і спортивних пальто, які добре носяться цілий рік. Недоліки полягають в тому, що він показує плями поту, тому що він поглинає вологу і повільно висихає. Він також може легко морщитися і зберігати запахи.

Мериносова шерсть. Ще одна натуральна тканина, яку можна пристосувати для літнього одягу. Шерсть регулює тепло, створюючи «кишені», які затримують повітря. Якщо ткати з використанням тонких волокон, шерсть має високу повітропроникність і вбирає вологу на поверхню, не утримуючи її. Деякі з кращих суконь і спортивних шкарпеток покладаються на шерсть, щоб запобігти гарячим, спітнілим, смердючим ногам.

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×