marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Мінімалістська колекція чоловічих штанів

Ось мінімалістська колекція штанів, яка буде у Вас під рукою практично в будь-який час року і з будь-якого випадку.

Скільки пар штанів Вам насправді потрібно? 10? 5? 2? Більшості чоловіків може зійти з рук володіння всього лише 5-8 парами брюк, і в цій статті ми розглянемо саме таку «мінімалістську колекцію». Але, по-перше, чому мінімалізм?

Переваги мінімалістського гардеробу

Так, мінімалізм – це дуже модно, і ні, це не для всіх. Можливо, у відповідь на надмірне життя, яким живуть багато сучасних людей, мінімалізм став свого роду чеснотою.

Іноді це майже схоже на змагання: хто може вижити з найменшою кількістю пар взуття? Навряд чи такий підхід до мінімалізму має сенс, але ми вважаємо, що філософія може бути корисною, коли застосовується до наших шаф.

  •          По-перше, мінімалістська колекція одягу займає менше місця, як фізично, так і морально: Вам знадобиться менше місця в шафі, і матимете не так багато варіантів на вибір, коли вдягатиметеся. Оскільки більшість людей не носять більшу частину свого одягу, вони мають менше реальних можливостей, ніж вони думають. Чому б просто не позбутися цих предметів?
  •          По-друге, якщо створите мінімальний і взаємозамінний гардероб, зібрати воєдино згуртований наряд стане дуже легким завданням. Коли кожен верх поєднується з кожним низом, одягатися легко.

Мінімалістська колекція штанів

Незалежно від Вашого віку або ситуації, Ви, ймовірно, захочете мати деякі джинси, брюки-чіноси, костюмні штани та навіть шорти.

ДЖИНСИ. Джинси бувають різних кольорів, відтінків, фасонів і навіть важать по-різному, але самі універсальні кольори – темні, світлі, сірі і чорні. Якщо Ви супер мінімалістичні, можете обійтися однією парою темних або чорних джинсів. Але більшість хлопців, ймовірно, повинні мати дві пари (наприклад, темні і світлі, або сірі і чорні).

ЧІНОСИ. На нашу скромну думку, штани-чіноси ще більш універсальні, ніж джинси. Якби довелося обирати тільки одну пару штанів, це була б зручна пара чиносів нейтрального кольору, наприклад темно-синього.

КОСТЮМНІ ШТАНИ. Тут все стає трохи суб'єктивним. Якщо Ви працюєте професійно, Вам знадобиться кілька пар штанів (наприклад, вовняні штани). Хороша новина полягає в тому, що Ваші костюми включають в себе штани, які можна носити окремо, без піджака.

ШОРТИ. Деякі хлопці не люблять носити шорти, але ми вважаємо, що вони необхідні для літа, особливо якщо живете в жаркому, вологому кліматі. Найбільш універсальний тип шорт – це шорти чіно. У наші дні багато шортів чінос виготовляються з продуктивних тканин, які мають чотири способи розтягування і вологовідштовхуючі властивості. Це чудова новина для хлопців у всьому світі!

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×