marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Штани і шорти чоловічі. Каталог

Сортування:

Штани чоловічі: як обрати найбільш підходящий стиль?

Правильно обрані штани чоловічі можуть надати впевненості на роботі або сприяти розслабленню в неробочий час. Від пари повсякденних брюк до джинсів і штанів для вправ, кожний вид займає своє особливе місце у Вашому гардеробі. Хитрість полягає в тому, щоб кожного разу обирати відповідний нагоді тип і забезпечити належне пристосування до тіла, з відчуттям особистого смаку. Основними міркуваннями для останнього є тип і колір матеріалу, а також такі характеристики, як складки, манжети та кишені. В даній категорії нашого інтернет-магазину, присвяченого продукції відомого польського бренда «Medicine», Ви зможете не просто купити штани чоловічі, але й розібратися в існуючих стилях, дізнатися про їх характерні відмінності та виявити моменти, на які слід звертати увагу під час вибору в першу чергу.

Повсякденні чоловічі штани. Чиноси, хакі та бриджі – це найпоширеніші стилі чоловічих повсякденних штанів і популярна альтернатива джинсам у тих випадках, коли дрес-код не жорсткий і комфорт є найвищим пріоритетом. Чиноси та хакі, як правило, виготовляються з легкої бавовняної саржі, тоді як бриджі виробляються з бавовни або синтетики, і вони відрізняються відмінною структурою шнура тканини. Робочі штани, як правило, зроблені з дуже міцної, товстої бавовни, які пропонують універсальність джинси та комфорт хакі. Повсякденні штани зазвичай мають дві вертикальні кишені спереду та одну або дві позаду, що часто закриваються однією кнопкою.

Класичні брюки. Для роботи в офісі, вечері, вечірки або кожного разу, коли чоловік хоче виглядати виразно, класичні чоловічі брюки є ключовим елементом загального вигляду. В даний час вони, зазвичай, мають плоский фронт, але плісований фронт є ще одним варіантом, який добре «працює» з діловими костюмами і смокінгами. Брюки чоловічі класичні доступні в широкому виборі стилів і кольорів, що робить їх відмінним способом показати свою особистість, зберігаючи при цьому професійний вигляд.

Джинси чоловічі. Являючись важливим елементом будь-якого гардеробу, чоловічі джинси представляють собою ідеальний вибір для всього, починаючи від фізичної праці до дозвілля і повсякденного життя. Ви можете купити джинси чоловічі в широкому асортименті стилів та кольорів. Незалежно від потреби або особистого стилю, обов’язково знайдеться пара, яка дозволить чоловікові виглядати якнайкраще. З багатьма різними прикладами носіння джинсів, завжди добре мати щонайменше кілька пар у шкафу.

Чоловічі спортивні штани. Кожен представник сильної статі повинен мати чоловічі спортивні штани. Продуктивність і комфорт – це цілі, задля яких Ви купуєте цей стиль штанів. Вони призначені для фізичних вправ, як правило, виготовляються з легкого нейлону, а ті, які призначені для відпочинку, зазвичай робляться з важкої, м'якої бавовни або поліестера.

Окрім усього вищезгаданого, на нашому сайті Ви також можете шорти чоловічі купити, без яких може бути дуже важко переносити літню спеку.

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×