marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Навіть в стародавні часи люди із задоволенням прогулювалися по місту в шкарпетках і сандалях. Насправді римляни – це перша документально підтверджена цивілізація, яка носила шкарпетки і сандалі.

У сучасну епоху шкарпетки і сандалі іноді асоціюються з низьким модним IQ, але чи критики не занадто суворі? Читайте далі, щоб дізнатись більше про те, що стоїть за суперечками про шкарпетки та сандалі, і чому це важливо.

Суперечка про шкарпетки і сандалі

Чи доречно носити шкарпетки з сандалями? Зрозуміло, що носити шкарпетки з парою сандалій на танкетці було б дивно, але як щодо спортивних сандалій?

1. Професійна етика. У деяких країнах, таких як Індія, носіння шкарпеток з сандалями вважається професійним; там вважається ще більшим faux pas носити сандалі без шкарпеток, якщо Ваші ноги не у відмінній формі.

В Америці, однак, в сандаліях, як правило, не йдуть на роботу. Взуття з відкритим носком також може бути перешкодою на робочому місці і в школі, особливо навколо обладнання та в офісній обстановці, де є багато предметів, через які можна спіткнутися. Деякі компанії, однак, в даний час намагаються увірватися в робочу моду за допомогою ліній сандалій для одягу: люди на борту цього руху моди виступають за шкарпетки і сандалі на роботі і намагаються нормалізувати його.

2. Комфорт. Багато людей, які підтримують «тандем» шкарпеток зі сандалями, роблять це для комфорту: носіння сандалій без шкарпеток дозволяє їх ногам тертися об сандалі і може створити пухирі для деяких; шкарпетки також забезпечують носіям сандалій додаткову подушку і комфорт.

3. Вибір стилю поколінь. Популяції поколінь мають багато спільного з суперечками про шкарпетки та сандалі. На території деяких пострадянських країн показувати свої ноги і босі ступні було поганим тоном.

Інші старші покоління в Німеччині та Чехії дотримуються зовсім іншої думки: літні німці особливо відомі своєю пристрастю до шкарпеток зі сандалями.

4. Знаменитості. Це робить Каньє. Це робить Джастін Бібер. Це робить Девід Бекхем. То як же можна скаржитися? Ну, знаменитості мають привілей робити модні заяви. У них також є мільйони шанувальників, які дивляться на них знизу вгору. Крім того, носіння шкарпеток і сандалій навряд чи зруйнує їх кар'єру. Але знаменитості не просто носять шкарпетки та сандалі, тому що вони можуть. Знаменитості та індустрія моди люблять порушувати табу за допомогою модних заяв. Існування шкарпеток і сандалій саме по собі показує, що заява моди робить потужний слід.

6. Шокове звернення. Деякі модельєри використовують шкарпетки з сандалями в якості ударного фактора. Пострадянські дизайнери, наприклад, намагаються прорватися крізь табу, включивши їх в свої модні лінії: ці дизайнери вхопилися за можливість зруйнувати цей стереотип, створивши простір для більш грайливого вибору моди.

7. Все про гігієну. Чоловіки, зокрема, стверджують, що надягають шкарпетки і сандалі в гігієнічних цілях, не дивлячись на те, що чоловікам не потрібно піклуватися про себе естетично так само, як жінкам: як правило, чоловіки не роблять педикюр і не приділяють особливої уваги догляду за ногами. Але чоловіки знають, що їхні ноги не виглядають готовими до сандалій. Таким чином, вони можуть надіти пару шкарпеток, щоб виправити ситуацію. Чоловіки також мають гігієнічні проблеми, пов'язані з носінням сандалій без шкарпеток.

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×