marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Піджаки, жилети та жакети чоловічі. Каталог

Чоловічі піджаки: як вибрати і купити піджак чоловічий під джинси?

Неймовірно універсальні, чоловічі піджаки є одним з основних предметів одягу, якими повинен володіти кожен представник сильної статі, що мешкає у великому місті, поруч з водою або має образ життя, в якому потрібно носити костюми та спортивні куртки. Такий піджак чоловічий завжди повинен поєднуватися з незвичайними брюками, при цьому не є заміною костюма: швидше, він призначений для заповнення порожнини між діловим костюмом та повсякденним одягом. Технічно, такий блейзер більш формальний, ніж легкі або грубі в'язані спортивні куртки, і приблизно на одному рівні з костюмом, який можна носити без галстуків і лоферів. Правда, для багатьох із тих, хто до цього носив тільки ділові костюми, може бути непросто купити піджак чоловічий під джинси, так як не знають, яких видів вони бувають і на що звертати увагу при покупці. Наш інтернет-магазин польського брендового одягу та аксесуарів ™Medicine в даній статті описує їх основні види та дає рекомендації по вибору.

Однобортний піджак чоловічий. По визначенню представляє собою незвичайну куртку або жакет, який був виготовлений окремо, без відповідної пари брюк, що явно відрізняє його від костюма. Такі стильні піджаки чоловічі – відмінний спосіб додати абсолютно новий асортимент нарядів, об'єднавши їх з чимось зручним: від пари джинсів до таких же незвичайних кольорових брюк, як і сам блейзер. У цьому і заключається його велика багатогранність, яка дійсно сяє і підкреслює Вашу індивідуальність, особливо коли Вам потрібно побувати в більш ніж одному місці за день і не відчувати необхідність бігти додому, щоб переодягнутися. Купити піджак чоловічий Львів рекомендує, щоб надягати з сірими брюками та галстуком на роботу, після чого знімати галстук, змінювати брюки на джинси перед побаченням за вечерею.

Двубортний піджак чоловічий під джинси. Кольорові чоловічі блейзери, що стали такими популярними в останній час, дійсно не мають меж. Тем не менше, вибраний ярко-зелений колір може багато що сказати про Вас, та навряд чи серед сказаних будуть такі слова, як "витончений" та "вишуканий". Розгляньте одяг, яка є у Вашій шафі прямо зараз, вибираючи чоловічий піджак і його колір. Наприклад, якщо маєте багато темних брюк і синіх джинсів, сірий піджак буде красиво контрастувати з ними. З іншого боку, за наявності великої кількості сірих та світлих джинсів, темно-синій колір «верху» буде ідеальним варіантом.

Які параметри враховувати, обираючи модні піджаки для чоловіків?

Молодий спеціаліст-чоловік завжди повинен думати про те, щоб отримати максимальний термін експлуатації всіх своїх покупок і врахувати, що його існуючий гардероб – відмінний спосіб зробити це. Серед деталей, на які слід звернути увагу, слід відзначити те, яким має бути варіант, що сподобався – однобортний або двобортний піджак чоловічий. Останній, безумовно, забезпечить більш формальний вид, який Ви захочете одягнути відповідно випадку.

Оскільки два ряди кнопок створюють уявну горизонтальну лінію, а передня частина блейзера накладається вдвічі, двобортний піджак може придати витонченій людині деяку «зайву» масу. Однобортний – дійсно «безпечний» вибір, хоча б під час Вашої першої покупки. Важливо пам'ятати, що чоловічий піджак не є частиною костюма: ніколи не намагайтеся носити подібні брюки з ним, так як ці два елементи одягу не будуть виготовлені з однієї тканини, і завжди буде невелика різниця у фактурі або кольорі.

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×