marker wheell center of wheel

Випробуй удачу!

Ви маєте шанс виграти знижку

Секретний код зі знижкою та деталі ми відправимо на ваш Email, який ви використали при реєстрації.

start button
-
×
phone(067) 374 05 57 Пн-Пт 09:00 - 18:00

Футболки, поло та лонгсліви чоловічі. Каталог

Сортування:

Чоловічі футболки: що потрібно знати, щоб купити футболку чоловічу?

Коли мова заходить про футболки чоловічі і їх стилі, думки часто поділяються на два табори:

  •          тих людей, для більшості з яких чоловічі футболки – практично основа гардероба, що підходить майже для всіх випадків, і їх можна носити на автоматі, не дуже замислюючись з цього приводу;
  •          і тих, кого можна назвати «традиціоналістами», поступаються першій групі за чисельністю, але голосно відстоюють свою позицію, за якою футболки чоловічі – зовсім молодіжний і неохайний одяг, який ні в якому разі не можна носити за межами спортзалу або далеко від пляжу.

Наш інтернет магазин польського брендового одягу «Medicine» хотів би запропонувати проміжний варіант: купити футболку чоловічу як класичний, універсальний предмет одягу, що підходить для носіння в деяких випадках, але недоречний – для інших. Крім того, навіть якщо вони складають основу Вашого гардеробу, є способи носити їх краще або гірше. У даній статті ми розповімо про такий стильний підхід до вибору та купівлі.

У той час як чоловічі футболки мають чітке сучасне відчуття, їх походження як «одягу під сорочкою» повертається більш ніж на сторіччя. Вони отримують свою назву від Т-подібної форми, створюваної їх квадратним тулубом і прикріпленими рукавами. І такі Т-образні одягу повертаються в століття; спочатку виготовлені з вовни або шовку, вони часто покривали все тіло, призначалися для поглинання поту і служили бар'єром між шкірою людини і більш дорогим одягом, який хотілося захистити від тілесного бруду.

Що являють собою стильні чоловічі футболки: каталог від «Medicine»

Вони ідеально «підігнані». Цей момент є наріжним каменем хорошого стилю. Але в той час як ми часто думаємо про цей вимір по відношенню до одягу, такого як костюм і сорочка, не менш важливо також добре «вписуватися» у футболки.

Розмір. Підшукуючи футболки недорого, важливо переконатися, щоб вони не були занадто мішкуватими або занадто обтягували; якщо вони завеликі, то будуть «провисати», як наволочка, і виглядатимуть сміхотворно. Якщо Ви в формі і володієте хорошою конституцією тіла, можете вибирати з більш «вузького» кола; в іншому випадку, обирайте моделі більш вільної посадки, але без перегинів, так як занадто вільна футболка може зробити Вас візуально ще більшим.

Плечові шви. Шви, в які рукава прикріплюються до тіла, повинні ідеально відповідати один одному, і перебувати там, де Ваші плечі закінчуються, а не нижче на руці або ближче до шиї.

Рукава. Рукава повинні закінчуватися приблизно на половині передпліччя; якщо вони будуть трохи довшими, виглядатимуть пропорційно, якщо Ви дуже високі.

Довжина. Модні чоловічі футболки повинні мати поділ, який закінчується не вище Ваших стегон, по меншій мірі, покриваючи пояс (в ідеалі - «витягнутися» на кілька сантиметрів нижче нього). Більш довгий поділ змушує футболку перетворюватися в нічну сорочку.

Форма. Не поспішайте, якщо Вам пропонують чоловічі футболки поло купити, які носяться ніби «сендвіч-панель» з рукавами: вибирайте такі моделі, які могли б трохи змінити форму Вашого тіла.

Знайти продукт, що відповідає всім вищевказаним показникам, може бути важко, але його варто шукати. І щоб купити футболку чоловічу рекомендуємо звертатися в наш інтернет-магазин «Medicine», де можна ознайомитися з каталогом, що включає наймодніші і трендові чоловічі футболки від відомого польського бренда-виробника, які, до того ж, нерідко можна купити за акційною ціною!

Даруємо 250₴ на першу покупку!
Отримайте знижку та заощаджуйте з кожним придбанням!
×